ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Kohtunikud

Nimi
Elukoht
 
Leitud tulemusi: 215
Nimi Kategooria Elukoht Kõrgeim liiga, mida võib Eestis vilistada
Allik, Madis A Tallinn Meeste meistriliiga
Halliko, Aare F Harjumaa Meeste meistriliiga
Kelement, Indrek A Harjumaa Meeste meistriliiga
Kiis, Toomas A Lääne-Virumaa Meeste meistriliiga
Kitsing, Ivo A Tallinn Meeste meistriliiga
Konks, Ranno A Harjumaa Meeste meistriliiga
Laas, Hendrik A Pärnumaa Meeste meistriliiga
Mitrofanski, Jegor A Tallinn Meeste meistriliiga
Mohov, Aleksei A Tallinn Meeste meistriliiga
Männiste, Mihkel F Tallinn Meeste meistriliiga
Peerandi, Rain F Tallinn Meeste meistriliiga
Peerandi, Rauno A Tartumaa Meeste meistriliiga
Saluse, Janek A Tartumaa Meeste meistriliiga
Suslov, Tanel F Harjumaa Meeste meistriliiga
Talisainen, Alex A Harjumaa Meeste meistriliiga
Uuehendrik, Mart F Tallinn Meeste meistriliiga
Visnapuu, Risto A Tartumaa Meeste meistriliiga
Värv, Rainis A Tallinn Meeste meistriliiga
Bondarev, Arseni B Tallinn Naiste meistriliiga
Kangur, Taavi B Tallinn Naiste meistriliiga
Kobin, Rauno B Tallinn Naiste meistriliiga
Küppar, Janek B Tallinn Naiste meistriliiga
Napp, Margus A Lääne-Virumaa Naiste meistriliiga
Nõmmiste, Toomas A Ida-Virumaa Naiste meistriliiga
Polyak, Vladislav B Tallinn Naiste meistriliiga
Saaristu, Steven A Tartumaa Naiste meistriliiga
Sirp, Kristian B Tallinn Naiste meistriliiga
Skaroupka, Michael C Naiste meistriliiga
Tammaru, Tiit A Tartumaa Naiste meistriliiga
Teetlok, Andrei B Ida-Virumaa Naiste meistriliiga
Tsakuhhin, Allan B Tartumaa Naiste meistriliiga
Tserr, Erik B Raplamaa Naiste meistriliiga
Heek, Ragnar B Lääne-Virumaa I liiga
Juuse, Fred B Tartumaa I liiga
Nelma, Fred B Saaremaa I liiga
Pruul, Argo B Saaremaa I liiga
Põdra, Priit B Tartumaa I liiga
Salep, Sven B Lääne-Virumaa I liiga
Suslov, Timo A Tallinn I liiga
Tiidor, Egert B Tartumaa I liiga
Virkala, Mikko B Lääne-Virumaa I liiga
Aim, Indrek B Põlvamaa II liiga
Dernovaja, Olga C Tallinn II liiga
Galjaev, Raido C Raplamaa II liiga
Habak, Oliver C Tartumaa II liiga
Jakobson, Kristen C Harjumaa II liiga
Jalakas, Jaak B Lääne-Virumaa II liiga
Juuse, Veigo B Harjumaa II liiga
Kaivoja, Raul C Ida-Virumaa II liiga
Kippel, Jörgen C II liiga
Klaan, Margus C Tallinn II liiga
Koolman, Kaspar C Tartumaa II liiga
Kostõgov, Davis C Põlvamaa II liiga
Kuus, Karri C II liiga
Kõiv, Alar A Põlvamaa II liiga
Kärmik, Ergo C Lääne-Virumaa II liiga
Laasik, Lennar C Tartumaa II liiga
Lainevool, Ralf C Tallinn II liiga
Leontjev, Oleg C Harjumaa II liiga
Leppikus, Ragnar C Lääne-Virumaa II liiga
Lihtsa, Urmas C Põlvamaa II liiga
Liivmaa, Kalmer C Tallinn II liiga
Luht, Reimo B Tallinn II liiga
Lumiste, Rudolf B Läänemaa II liiga
Mik, Egon C Läänemaa II liiga
Moor, Andrus B Harjumaa II liiga
Mänd, Bruno C Lääne-Virumaa II liiga
Padar, Mairo C Tartumaa II liiga
Palk, Raul C Lääne-Virumaa II liiga
Palu, Aivar A Pärnumaa II liiga
Porval, Taivo B Ida-Virumaa II liiga
Rannamets, Rain A Tallinn II liiga
Ringo, Andry C II liiga
Roosnurm, Riivo C Viljandimaa II liiga
Sobolev, Aleksei D Ida-Virumaa II liiga
Solomkin, Igor B Ida-Virumaa II liiga
Stonogin, Aleksei C Ida-Virumaa II liiga
Sukk, Alvar C Tartumaa II liiga
Sööt, Sander B Ida-Virumaa II liiga
Tammik, Rein B Tallinn II liiga
Toomel, Taavi B Ida-Virumaa II liiga
Vigla, Mart B Harjumaa II liiga
Drobet, Danel D Pärnumaa Noorkohtunik
Einard, Hendri D Noorkohtunik
Kelder, Maria D Noorkohtunik
Kelder, Mikk D Tallinn Noorkohtunik
Kiviväli, Oskar Martin D Harjumaa Noorkohtunik
Knude, Henry D Noorkohtunik
Koppel, Raul D Saaremaa Noorkohtunik
Käen, Kaspar D Ida-Virumaa Noorkohtunik
Laurits, Andre D Tallinn Noorkohtunik
Leibenau, Lembit D Tallinn Noorkohtunik
Liht, Henry D Noorkohtunik
Lindeberg, Meiko D Noorkohtunik
Lippasaar, Arvan-Johannes D Lääne-Virumaa Noorkohtunik
Luht, Kristofer E Tallinn Noorkohtunik
Lumiste, Ruts E Läänemaa Noorkohtunik
Nano, Reijo Krismar Ida-Virumaa Noorkohtunik
Neeme, Liisa D Noorkohtunik
Palk, Ivar C Lääne-Virumaa Noorkohtunik
Pärss, Siim D Noorkohtunik
Sadõhov, Marcus D Noorkohtunik
Sepp, Kaspar D Noorkohtunik
Smorodin, Andris D Põlvamaa Noorkohtunik
Zadvornov, Arseni D Tallinn Noorkohtunik
Uustal, Jacek D Noorkohtunik
Aalde, Emily E Raplamaa Lauakohtunik
Aarde, Carmen E Tartumaa Lauakohtunik
Aatonen, Kaisa E Tallinn Lauakohtunik
Aller, Kirke E Ida-Virumaa Lauakohtunik
Arvola, Margot E Tallinn Lauakohtunik
Below, Jüri A Harjumaa Lauakohtunik
Bratka, Inga E Tartumaa Lauakohtunik
Bratka, Maaja E Lauakohtunik
Bratka, Maia E Lauakohtunik
Daub, Ingmar E Tallinn Lauakohtunik
Dooner, Teet E Tallinn Lauakohtunik
Eek, Ants A Tallinn Lauakohtunik
Erkmaa, Helbe E Tartumaa Lauakohtunik
Erkmaa, Roberta E Tartumaa Lauakohtunik
Friedemann, Mariell E Lauakohtunik
Geimonen, Martin E Tartumaa Lauakohtunik
Goldin, Karmen E Järvamaa Lauakohtunik
Härmits, Annika E Tallinn Lauakohtunik
Jagant, Kadi E Lauakohtunik
Johanson, Joonatan E Saaremaa Lauakohtunik
Juurik, Katriin E Pärnumaa Lauakohtunik
Juurik, Triin E Lauakohtunik
Jürisson, Kaspar E Tallinn Lauakohtunik
Kalamägi, Margo E Järvamaa Lauakohtunik
Kals, Kadi E Lauakohtunik
Karm, Maarja E Tartumaa Lauakohtunik
Kiel, Maris E Lauakohtunik
Kirpson, Gerda E Tallinn Lauakohtunik
Kodasma, Harli E Lauakohtunik
Koitla, Hillar A Tallinn Lauakohtunik
Kont, Kadri-Ketter E Lauakohtunik
Kruusla, Triin E Lauakohtunik
Kukk, Madis E Tartumaa Lauakohtunik
Kukk, Rebeka E Tallinn Lauakohtunik
Kukumägi, Kaili E Tallinn Lauakohtunik
Kungla, Krista E Tartumaa Lauakohtunik
Käen, Karoliina E Ida-Virumaa Lauakohtunik
Kämärä, Krislin E Tallinn Lauakohtunik
Kärner, Ann E Lauakohtunik
Küttis, Ando E Lauakohtunik
Küttis, Günther E Lauakohtunik
Laigo, Jana E Tallinn Lauakohtunik
Lebert, Anneli E Tallinn Lauakohtunik
Leek, Erkki E Lääne - Virumaa Lauakohtunik
Leppik, Kirsti E Tallinn Lauakohtunik
Liivak, Aljona E Tartumaa Lauakohtunik
Lumiste, Karina E Läänemaa Lauakohtunik
Lust, Mari E Tartumaa Lauakohtunik
Mallene, Anne E Tallinn Lauakohtunik
Matsalu, Atso F Tallinn Lauakohtunik
Matsina, Mailian-Elisabeth E Lauakohtunik
Mihkelson, Piret E Tartumaa Lauakohtunik
Mägi, Mihkel E Lauakohtunik
Mägi, Sigrid E Raplamaa Lauakohtunik
Mälton, Gabriel E Lauakohtunik
Normann, Keidy E Tartumaa Lauakohtunik
Nuka, Harri A Tartumaa Lauakohtunik
Närep, Merilyn E Tallinn Lauakohtunik
Orunurm, Triin E Tallinn Lauakohtunik
Ossadtsaja, Julia E Tallinn Lauakohtunik
Paekivi, Mari-Liis E Raplamaa Lauakohtunik
Pedor, Taivi E Lääne-Virumaa Lauakohtunik
Peiponen, Anette E Lauakohtunik
Pihlak, Agnes E Tallinn Lauakohtunik
Pilemann, Kaidi E Tallinn Lauakohtunik
Pohlak, Marilii E Lääne-Virumaa Lauakohtunik
Proos, Mati A Tartumaa Lauakohtunik
Põlder, Kaisa E Tallinn Lauakohtunik
Randala, Tiiu E Tallinn Lauakohtunik
Randjärv, Janne E Raplamaa Lauakohtunik
Rannamees, Tarvo E Tartumaa Lauakohtunik
Rausberg, Kati E Tallinn Lauakohtunik
Rausberg, Reet E Tallinn Lauakohtunik
Reinu, Berit E Raplamaa Lauakohtunik
Reinup, Liina E Tartumaa Lauakohtunik
Rool, Merily E HARJUMAA Lauakohtunik
Roosalu, Tiina D Raplamaa Lauakohtunik
Roosalu, Triine E Raplamaa Lauakohtunik
Rossner, Liis E Lauakohtunik
Runnel, Kristin E Raplamaa Lauakohtunik
Rõõmus, Reia E Ida-Virumaa Lauakohtunik
Rõõmus, Reti E Ida-Virumaa Lauakohtunik
Rünk, Jürgen E Võrumaa Lauakohtunik
Rüütli, Annika E Tartumaa Lauakohtunik
Sabolotni, Pille E Tallinn Lauakohtunik
Salak, Annika E Harjumaa Lauakohtunik
Sieberk, Liina E Tartumaa Lauakohtunik
Sulg, Miia E Tartumaa Lauakohtunik
Suvi, Mooni E Lauakohtunik
Sädemets, Ester E Tartumaa Lauakohtunik
Šaškina, Jelizaveta E Lauakohtunik
Talts, Pille E Tartumaa, Valgamaa Lauakohtunik
Teder, Johanna Eliise E Tartumaa, Tallinn Lauakohtunik
Tekkel, Marianne E Tartumaa Lauakohtunik
 
1  2
 
Sünnipäevad
Täna, 17. juuni
Katrin Esko-Olmari (44)
Algi Kangur (49)
Siiri Kliimson (21)
Richard Lossmann (65)
Alvar Reisner (40)
Sergei Rozman (63)
Homme, 18. juuni
Hillar Koitla (65)
Hans Kruusamägi (66)
Eerik Parvits (24)
Mati Proos (61)
Kristiina Taimla (46)
Liina Tshegurov (32)
Sulge

Ülekanded