ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Kohtunikud

Nimi
Elukoht
 
Leitud tulemusi: 169
Nimi Kategooria Elukoht Kõrgeim liiga, mida võib Eestis vilistada
Allik, Madis A Tallinn Meeste meistriliiga
Halliko, Aare F Harjumaa Meeste meistriliiga
Kelement, Indrek A Harjumaa Meeste meistriliiga
Kitsing, Ivo A Tallinn Meeste meistriliiga
Konks, Ranno A Harjumaa Meeste meistriliiga
Laas, Hendrik A Pärnumaa Meeste meistriliiga
Mohov, Aleksei A Tallinn Meeste meistriliiga
Männiste, Mihkel F Tallinn Meeste meistriliiga
Peerandi, Rain F Tallinn Meeste meistriliiga
Peerandi, Rauno A Tartumaa Meeste meistriliiga
Saluse, Janek A Tartumaa Meeste meistriliiga
Suslov, Tanel F Harjumaa Meeste meistriliiga
Talisainen, Alex A Harjumaa Meeste meistriliiga
Tiidor, Egert A Tartumaa Meeste meistriliiga
Tserr, Erik A Raplamaa Meeste meistriliiga
Uuehendrik, Mart F Tallinn Meeste meistriliiga
Visnapuu, Risto A Tartumaa Meeste meistriliiga
Värv, Rainis A Tallinn Meeste meistriliiga
Aim, Indrek B Põlvamaa Naiste meistriliiga
Bondarev, Arseni B Tallinn Naiste meistriliiga
Habak, Oliver B Tartumaa Naiste meistriliiga
Heek, Ragnar B Lääne-Virumaa Naiste meistriliiga
Jakobson, Kristen B Harjumaa Naiste meistriliiga
Kaivoja, Raul B Ida-Virumaa Naiste meistriliiga
Kangur, Taavi B Tallinn Naiste meistriliiga
Kobin, Rauno B Tallinn Naiste meistriliiga
Küppar, Janek B Tallinn Naiste meistriliiga
Moor, Andrus B Harjumaa Naiste meistriliiga
Nõmmiste, Toomas A Ida-Virumaa Naiste meistriliiga
Pluutus jun., Kalju B Lääne-Virumaa Naiste meistriliiga
Põdra, Priit B Tartumaa Naiste meistriliiga
Pärnala, Priit B Tallinn Naiste meistriliiga
Roosnurm, Riivo B Viljandimaa Naiste meistriliiga
Sirp, Kristian B Tallinn Naiste meistriliiga
Sööt, Sander B Ida-Virumaa Naiste meistriliiga
Tammaru, Tiit A Tartumaa Naiste meistriliiga
Toomel, Taivo B Ida-Virumaa Naiste meistriliiga
Aller, Martin C Ida-Virumaa II liiga
Einard, Hendri C Tallinn II liiga
Herter, Hendrik Andre C Tallinn II liiga
Ird, Indrek B Tallinn II liiga
Juuse, Veigo B Harjumaa II liiga
Jõesaar, Janno B Tartumaa II liiga
Kippel, Jörgen C II liiga
Kostõgov, Davis C Põlvamaa II liiga
Kuus, Karri C II liiga
Lainevool, Ralf C Tallinn II liiga
Lairand, Marek C Raplamaa II liiga
Laurits, Andre C Tallinn II liiga
Leidsaar, Martin C Tartu II liiga
Leontjev, Oleg C Harjumaa II liiga
Mänd, Bruno C Lääne-Virumaa II liiga
Padar, Mairo C Tartumaa II liiga
Rannamets, Rain A Tallinn II liiga
Ringo, Andry C II liiga
Solomkin, Igor B Ida-Virumaa II liiga
Stonogin, Aleksei C Ida-Virumaa II liiga
Sukk, Alvar C Tartumaa II liiga
Tammik, Rein B Tallinn II liiga
Uustal, Jacek C II liiga
Veismann, Kristofer C Tartu, Lääve-Virumaa II liiga
Virkala, Mikko B Lääne-Virumaa II liiga
Arop, Birk Birger D Tallinn Noorkohtunik
Bahmatova, Irina D Noorkohtunik
Deljanski, Ilja D Noorkohtunik
Drobet, Danel D Pärnumaa Noorkohtunik
Jalakas, Jaak B Lääne-Virumaa Noorkohtunik
Kiviväli, Oskar Martin D Harjumaa Noorkohtunik
Kristal, Markus D Noorkohtunik
Käen, Kaspar D Ida-Virumaa Noorkohtunik
Leppikus, Ragnar C Lääne-Virumaa Noorkohtunik
Lindeberg, Meiko D Noorkohtunik
Lumiste, Ruts E Läänemaa Noorkohtunik
Mägi, Mihkel E Noorkohtunik
Nano, Reijo Krismar Ida-Virumaa Noorkohtunik
Oltre, Märten D Noorkohtunik
Palk, Ivar D Lääne-Virumaa Noorkohtunik
Pokk, Marko D Noorkohtunik
Rist, Timo D Noorkohtunik
Rõigas, Elisabeth D Viljandimaa Noorkohtunik
Smorodin, Andris D Põlvamaa Noorkohtunik
Viitmaa, Märten E Järvamaa Noorkohtunik
Aarde, Carmen E Tartumaa Lauakohtunik
Aatonen, Kaisa E Tallinn Lauakohtunik
Below, Jüri A Harjumaa Lauakohtunik
Bratka, Inga E Tartumaa Lauakohtunik
Eek, Ants A Tallinn Lauakohtunik
Floren, Rasmus E Lääne-Virumaa Lauakohtunik
Friedemann, Mariell E Lauakohtunik
Geimonen, Martin E Tartumaa Lauakohtunik
Goldin, Karmen E Järvamaa Lauakohtunik
Jagant, Kadi E Lauakohtunik
Jurno, Silver E Tallinn Lauakohtunik
Juurik, Katriin E Pärnumaa Lauakohtunik
Juurik, Triin E Lauakohtunik
Jõemets, Annabel E Lauakohtunik
Jürisson, Kaspar E Tallinn Lauakohtunik
Kalda, Mia-Mai E Pärnumaa Lauakohtunik
Karm, Maarja E Tartumaa Lauakohtunik
Kasiyanenko, Nadezhda E Tallinn Lauakohtunik
Kass, Helerin E Lauakohtunik
Kiel, Maris E Lauakohtunik
Kirpson, Gerda E Tallinn Lauakohtunik
Klaar, Margus E Võrumaa Lauakohtunik
Kraptsak, Alisa E Tallinn Lauakohtunik
Kruusla, Triin E Lauakohtunik
Kukk, Rebeka E Tallinn Lauakohtunik
Kungla, Krista E Tartumaa Lauakohtunik
Kuraksa, Maria E Tallinn Lauakohtunik
Kõiv, Alar A Põlvamaa Lauakohtunik
Käen, Karoliina E Ida-Virumaa Lauakohtunik
Küttis, Ando E Lauakohtunik
Küttis, Günther E Lauakohtunik
Leek, Erkki E Lääne - Virumaa Lauakohtunik
Liivak, Aljona E Tartumaa Lauakohtunik
Lindeberg, Melani E Lauakohtunik
Maala, Laura E Ida-Virumaa Lauakohtunik
Matsalu, Atso F Tallinn Lauakohtunik
Metsalu, Toomas E Tallinn Lauakohtunik
Mitt, Maris E Pärnumaa Lauakohtunik
Mägi, Sigrid E Raplamaa Lauakohtunik
Mänd, Lisandra E Lauakohtunik
Mändoja, Dagne E Tartumaa Lauakohtunik
Normann, Keidy E Tartumaa Lauakohtunik
Nuka, Harri A Tartumaa Lauakohtunik
Närep, Merilyn E Tallinn Lauakohtunik
Ossadtsaja, Julia E Tallinn Lauakohtunik
Paal, Hanna E Viljandimaa Lauakohtunik
Paidra, Beryt E Lauakohtunik
Palmsaar, Paula E Lauakohtunik
Palu, Aivar A Pärnumaa Lauakohtunik
Pedor, Taivi E Lääne-Virumaa Lauakohtunik
Peiponen, Anette E Lauakohtunik
Piirimaa, Katrin E Lauakohtunik
Pilemann, Kaidi E Tallinn Lauakohtunik
Pohlak, Marilii E Lääne-Virumaa Lauakohtunik
Proos, Mati A Tartumaa Lauakohtunik
Pärnala, Karin E Pärnumaa Lauakohtunik
Randala, Tiiu E Tallinn Lauakohtunik
Randjärv, Janne E Raplamaa Lauakohtunik
Reinup, Liina E Tartumaa Lauakohtunik
Roosalu, Marie E Raplamaa Lauakohtunik
Roosalu, Triine E Raplamaa Lauakohtunik
Rossner, Liis E Lauakohtunik
Sabolotni, Pille E Tallinn Lauakohtunik
Simson, Liis E Lauakohtunik
Sulg, Miia E Tartumaa Lauakohtunik
Suvi, Mooni E Tallinn Lauakohtunik
Sädemets, Ester E Tartumaa Lauakohtunik
Sääsk, Birgit E Tartu Lauakohtunik
Tael, Laura-Anette E Lauakohtunik
Tagel, Laura Lumi E Tallinn Lauakohtunik
Tali, Mikk E Lauakohtunik
Tamm, Kirsti E Tallinn Lauakohtunik
Tekkel, Marianne E Tartumaa Lauakohtunik
Themas, Thea E Tallinn Lauakohtunik
Tobi, Andres F Tartumaa Lauakohtunik
Torsus, Mari E Lauakohtunik
Treffner, Kadri E Põlvamaa Lauakohtunik
Triebstock, Anett E Lääne - Virumaa, Tallinn Lauakohtunik
Turvas, Eliis E Lauakohtunik
Vaks, Mikk E Viljandimaa Lauakohtunik
Vasiljeva, Kaiti E Võrumaa Lauakohtunik
Velleste, Sten-Villiam E Lauakohtunik
Vetesina, Lisete E Lauakohtunik
Viirpalu, Andra E Tallinn Lauakohtunik
Väljaots, Annaliisa E Lauakohtunik
Väljaots, Eveliis E Lauakohtunik
Värv, Monika E Lauakohtunik
Sünnipäevad
Täna, 27. oktoober
Juhan Anupõld (74)
Carlos Jürgens (22)
Taavi Leetus (32)
Aleksander Leonov (46)
Sergei Senedjak (40)
Janno Viilup (44)
Homme, 28. oktoober
Kaur Heinaru (42)
Martin Korjus (27)
Sergei Solovjov (68)
Taavi Tilk (37)
Avo Viil (81)
Sulge

Ülekanded