ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Kohtunikud

Nimi
Elukoht
 
Leitud tulemusi: 240
Nimi Kategooria Elukoht Kõrgeim liiga, mida võib Eestis vilistada
Allik, Madis A Tallinn Meeste meistriliiga
Halliko, Aare F Harjumaa Meeste meistriliiga
Kelement, Indrek A Harjumaa Meeste meistriliiga
Kitsing, Ivo A Tallinn Meeste meistriliiga
Kobin, Rauno A Tallinn Meeste meistriliiga
Konks, Ranno A Harjumaa Meeste meistriliiga
Laas, Hendrik A Tallinn Meeste meistriliiga
Mohov, Aleksei A Tallinn Meeste meistriliiga
Männiste, Mihkel F Tallinn Meeste meistriliiga
Peerandi, Rain F Tallinn Meeste meistriliiga
Peerandi, Rauno A Tartumaa Meeste meistriliiga
Saluse, Janek A Tartumaa Meeste meistriliiga
Suslov, Tanel F Harjumaa Meeste meistriliiga
Talisainen, Alex A Harjumaa Meeste meistriliiga
Tiidor, Egert A Tartumaa Meeste meistriliiga
Tserr, Erik A Raplamaa Meeste meistriliiga
Uuehendrik, Mart F Tallinn Meeste meistriliiga
Visnapuu, Risto A Tartumaa Meeste meistriliiga
Värv, Rainis A Tallinn Meeste meistriliiga
Aim, Indrek B Põlvamaa Naiste meistriliiga
Bondarev, Arseni B Tallinn Naiste meistriliiga
Einard, Henri C Tallinn Naiste meistriliiga
Habak, Oliver B Tartumaa Naiste meistriliiga
Heek, Ragnar B Lääne-Virumaa Naiste meistriliiga
Ird, Indrek B Tallinn Naiste meistriliiga
Jakobson, Kristen B Harjumaa Naiste meistriliiga
Jõesaar, Janno B Tartumaa Naiste meistriliiga
Kangur, Taavi B Tallinn Naiste meistriliiga
Küppar, Janek B Tallinn Naiste meistriliiga
Moor, Andrus B Harjumaa Naiste meistriliiga
Nõmmiste, Toomas A Ida-Virumaa Naiste meistriliiga
Padar, Mairo C Tartumaa Naiste meistriliiga
Pluutus jun., Kalju B Lääne-Virumaa Naiste meistriliiga
Põdra, Priit B Tartumaa Naiste meistriliiga
Pärnala, Priit B Tallinn Naiste meistriliiga
Roosnurm, Riivo B Viljandimaa Naiste meistriliiga
Sukk, Alvar C Tartumaa Naiste meistriliiga
Tammaru, Tiit A Tartumaa Naiste meistriliiga
Vaks, Ants C Tartumaa Naiste meistriliiga
Kaivoja, Raul B Ida-Virumaa I liiga
Mänd, Bruno C Lääne-Virumaa I liiga
Solomkin, Igor B Ida-Virumaa I liiga
Toomel, Taivo B Ida-Virumaa I liiga
Virkala, Mikko B Lääne-Virumaa I liiga
Galjaev, Raido C Raplamaa II liiga
Herter, Hendrik Andre C Tallinn II liiga
Ivanov, Peeter C Tallinn II liiga
Juuse, Fred B Tartumaa II liiga
Juuse, Veigo B Harjumaa II liiga
Klaan, Margus C Tallinn II liiga
Knude, Henry D II liiga
Lainevool, Ralf C Tallinn II liiga
Lairand, Marek C Raplamaa II liiga
Laurits, Andre C Tallinn II liiga
Leidsaar, Martin C Tartu II liiga
Leontjev, Oleg C Harjumaa II liiga
Luht, Kristofer C Tallinn II liiga
Mik, Egon C Läänemaa II liiga
Oja, Timo B Tartumaa II liiga
Rannamets, Rain A Tallinn II liiga
Rattasepp, Rando D Tallinn II liiga
Rattasepp, Renno Renek E Tallinn II liiga
Ringo, Andry C Pärnumaa II liiga
Samarüütel, Kalle B Võrumaa II liiga
Sobolev, Aleksei D Ida-Virumaa II liiga
Stonogin, Aleksei C Ida-Virumaa II liiga
Tammik, Rein B Tallinn II liiga
Uustal, Jacek C Ida-Virumaa II liiga
Vigla, Mart B Harjumaa II liiga
Alles, Marten D Tallinn Noorkohtunik
Allik, Gregor D Tallinn Noorkohtunik
Amin, Danial D Tartumaa Noorkohtunik
Annus, Aari D Saku Noorkohtunik
Arop, Birk Birger D Tallinn Noorkohtunik
Bahmatova, Irina D Ida-Virumaa Noorkohtunik
Desjatnikov, Dmitri D Noorkohtunik
Drobet, Danel D Pärnumaa Noorkohtunik
Hassanova, Natalja D Tallinn Noorkohtunik
Jalakas, Jaak B Lääne-Virumaa Noorkohtunik
Joost, Jan-Erik D Tallinn Noorkohtunik
Järviste, Kaarel D Tallinn Noorkohtunik
Kiisk, Allan D Järvamaa Noorkohtunik
Kiviväli, Oskar Martin D Harjumaa Noorkohtunik
Klamas, Carl Erik D Tallinn Noorkohtunik
Kliimask, Kristian D Noorkohtunik
Korkka, Patrick D Tartumaa Noorkohtunik
Krabi, Marta-Mee D Noorkohtunik
Kristal, Markus D Harjumaa Noorkohtunik
Kull, Erik-Pärtel D Noorkohtunik
Laanemets, Kert D Tallinn Noorkohtunik
Lelle, Simon D Tallinn Noorkohtunik
Lepp, Tanel D Noorkohtunik
Lindeberg, Meiko D Ida-Virumaa Noorkohtunik
Lumiste, Ruts D Läänemaa Noorkohtunik
Mihkelson, Henri Marten D Ida-Virumaa Noorkohtunik
Mäe, Patrick Otto D Tallinn Noorkohtunik
Mäeots, Robin D Noorkohtunik
Mägi, Mihkel D Tartumaa Noorkohtunik
Nano, Reijo Krismar Ida-Virumaa Noorkohtunik
Normak, Hans Norman D Tallinn Noorkohtunik
Olde, Tobias Ander D Noorkohtunik
Oltre, Märten D Pärnumaa Noorkohtunik
Ottomar Ojamaa, Karl C Tallinn Noorkohtunik
Paal, Riti Marell D Ida-Virumaa Noorkohtunik
Paavel, Riido D Noorkohtunik
Ploomipuu, Richard D Noorkohtunik
Puur, Jordan D Noorkohtunik
Roolaid, Albert D Tallinn Noorkohtunik
Rõigas, Elisabeth D Viljandimaa Noorkohtunik
Saar, Hendrik D Tallinn Noorkohtunik
Sadõhov, Marcus D Raplamaa Noorkohtunik
Sei, Pille D Tallinn Noorkohtunik
Smorodin, Andris D Põlvamaa Noorkohtunik
Soodla, Martin D Noorkohtunik
Stonogin, Artur D Noorkohtunik
Šmatkov, Nikita D Tallinn Noorkohtunik
Task, Gren Gregor D Tallinn Noorkohtunik
Teeväli, Kermo D Noorkohtunik
Uusen, Marvin D Tartumaa Noorkohtunik
Vahtrik, Trevor D Noorkohtunik
Vinkel, Raol Martti D Tallinn Noorkohtunik
Vändra, Karl Johan D Noorkohtunik
Aatonen, Kaisa E Tallinn Lauakohtunik
Annus, Anneliis E Tallinn Lauakohtunik
Arro, Fred D Tallinn Lauakohtunik
Bratka, Inga E Tartumaa Lauakohtunik
Deljanski, Ilja D Lääne-Virumaa Lauakohtunik
Dernovaja, Olga C Tallinn Lauakohtunik
Friedemann, Mariell E Lauakohtunik
Geimonen, Martin E Tartumaa Lauakohtunik
Goldin, Karmen E Tartumaa Lauakohtunik
Hallop, Ardi E Lauakohtunik
Härmits, Annika E Tallinn Lauakohtunik
Jagant, Kadi E Lauakohtunik
Joorits, Lennart E Lauakohtunik
Jurno, Kristel E Tallinn Lauakohtunik
Jurtom, Loreena E Lauakohtunik
Juurik, Triin E Lauakohtunik
Jürisson, Kaspar E Tallinn Lauakohtunik
Kalda, Mia-Mai E Pärnumaa Lauakohtunik
Kals, Kadi E Tartumaa Lauakohtunik
Kalvik, Marianne E Lauakohtunik
Karm, Maarja E Tartumaa Lauakohtunik
Kasiyanenko, Nadezhda E Tallinn Lauakohtunik
Kello, Karl-Gustav E Lauakohtunik
Kesküla, Frida E Lauakohtunik
Kiel, Maris E Lauakohtunik
Kirpson, Gerda E Tallinn Lauakohtunik
Kongi, Henry Stig E Lauakohtunik
Kont, Kadri-Ketter E Tartumaa Lauakohtunik
Kraptsak, Alisa E Tallinn Lauakohtunik
Kristovald, Anna-Liisa E Lauakohtunik
Kruuk, Grete E Lauakohtunik
Kruusla, Triin E Tartumaa Lauakohtunik
Kukk, Rebeka E Tallinn Lauakohtunik
Kungla, Krista E Tartumaa Lauakohtunik
Kuraksa, Maria E Tallinn Lauakohtunik
Kõiv, Alar A Põlvamaa Lauakohtunik
Käen, Karoliina E Ida-Virumaa Lauakohtunik
Käen, Kaspar D Ida-Virumaa Lauakohtunik
Last, Elly E Lauakohtunik
Laurimaa, Nele E Harjumaa Lauakohtunik
Leek, Erkki E Lääne - Virumaa Lauakohtunik
Leek, Jan-Markus E Lauakohtunik
Lehtlaan, Birgit E Lauakohtunik
Lehtlaan, Maritta E Lauakohtunik
Lemats, Ester E Põlvamaa Lauakohtunik
Liivak, Aljona E Tartumaa Lauakohtunik
Lindeberg, Melani E Lauakohtunik
Loog, Laura E Lauakohtunik
Lugenberg, Karl E Lauakohtunik
Lumiste, Karina E Läänemaa Lauakohtunik
Matsalu, Atso F Tallinn Lauakohtunik
Meier, Elerin E Lauakohtunik
Metsalu, Toomas E Tallinn Lauakohtunik
Mikiver, Marleen E Lauakohtunik
Mitt, Maris E Pärnumaa Lauakohtunik
Muldmaa, Merike E Raplamaa Lauakohtunik
Mäesepp, Merili E Lauakohtunik
Mägi, Sigrid E Raplamaa Lauakohtunik
Mänd, Lisandra E Lauakohtunik
Mändoja, Dagne E Tartumaa Lauakohtunik
Neerot, Kaileen E Harjumaa Lauakohtunik
Normann, Keidy E Tartumaa Lauakohtunik
Nuka, Harri A Tartumaa Lauakohtunik
Närep, Merilyn E Tallinn Lauakohtunik
Ojamäe, Hugo Richard E Lauakohtunik
Paal, Hanna E Viljandimaa Lauakohtunik
Paidra, Beryt E Tartumaa Lauakohtunik
Palu, Aivar A Pärnumaa Lauakohtunik
Pedor, Taivi E Lääne-Virumaa Lauakohtunik
Peiponen, Anette E Tartumaa Lauakohtunik
Piirimaa, Katrin E Harjumaa/Tartumaa Lauakohtunik
Pilemann, Kaidi E Tallinn Lauakohtunik
Pokk, Marko D Tartumaa Lauakohtunik
Põld, Gevin E Lauakohtunik
Pärnala, Karin E Pärnumaa Lauakohtunik
Randjärv, Janne E Raplamaa Lauakohtunik
Rannaveski, Jana D Lauakohtunik
Rausberg, Kati E Tallinn Lauakohtunik
 
1  2
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. jaanuar
Agur Lunden (62)
Mihkel Mager (33)
Mihkel Männiste (33)
Rutmar Ploomipuu (53)
Janne Pulk (22)
Homme, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Sulge

Ülekanded