ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Uudised

Timo Suslov ja Keio Kuhi. Foto: Siim Semiskar.

Aitäh Timo Suslov!

01.02.2019

Kolmapäevase Kalev Cramo - Tartu Ülikool mängu eel riputas "vile varna" FIBA kategooria korvpallikohtunik Timo Suslov (vasakul). Ta oli viies Eesti kohtunik, kes 2011.aastaks nii kõrge kategooria sai.

 

 

Kohtuniktöö lõpetamise põhjusena nimetas Timo Suslov ajanappust: "Väikeste laste ja põhitöö kõrvalt on kohtunikutööle väga keeruline pühenduda, sest kohtunik hoiab ennast vormis vaid mänge vilistades."

 

Alates 1996 aastast kohtunikuna tegutsendu Timo on otsustanud elus ette võtta uued väljakutsed ning kohtunkukarjääri lõpetada.

 

Timot ja tema kaksikvenda Tanelit suunas vilistamise juurde Keila kooli õpetaja Jaanus Väljamäe ning Timo mentoriks ja juhendajaks oli
algusaastatel kogenud kohtunik Veigo Juuse. Timo on aastast 1999 vilistanud Eesti Meistriliiga mänge ja aastast 2011 sai temast FIBA kategooria kohtunik.

Eesti Korvalliliit ja korvpallipere soovib Timole kõike paremat tema uutes tegemistes ja väljakutsetes. Timo jätkab oma karjaääri poliitikas, kus hetkel hoab silma peal Keila linna tegemistel abilinnapeana.

Sünnipäevad
Täna, 16. september
Krista Igumenova (64)
Andri Jõgi (35)
Viktoria Kisseljova (17)
Mart Missik (51)
Harri Samarüütel (34)
Tõnu Soodla (49)
Kaiti Vassiljeva (32)
Homme, 17. september
Reet Rausberg (55)
Toomas Tauk (49)
Sulge

Ülekanded