Kõigepealt Haapsalu, sealt Jõhvi ja siis Viljandisse

OlyBet karika veerandfinaalid peetakse neutraalsel pinnal, kolmes eri linnas

27.10.2016

Alates homsest kuni teisipäevani peetakse neli meeste OlyBet karikavõistluste veerandfinaali. Kõige suurem kontsentratsioon on laupäeval Jõhvis, kus on kavas kaks kohtumist. Kõigile neile on piletid müügis kohapeal!

Karika ¼-finaalide ajakava:

R. 28.10 kell 18:30 BC Kalev/Cramo vs AVIS Rapla (Haapsalu Wiedemanni sph)
L. 29.10 kell 14:30 Pärnu Sadam vs Rakvere Tarvas (Jõhvi spordihall)
L. 29.10 kell 17:00 Tartu Ülikool vs TTÜ KK (Jõhvi spordihall)  TV6
T. 01.11 kell 19:00 Betoonimeister/Tskk/Nord vs BC Valga-Valka/Maks&Moorits (Viljandi Spordihoone)

Kõikidest veerandfinaalidest on ka Delfi TV ülekanne. Tartu Ülikool vs TTÜ KK mäng on lisaks ka TV6-s. Kohaletulijad saavad ukselt endale pileti soetada 2€ (õpilased, tudengid, pensionärid) või 4€ eest.

Nagu näha, on 1/4-finaalidest välja pudenenud kaks Alexela KMLi meeskonda. TLÜ/Kalev langes Betoonimester/Tskk/SK Nord käe läbi ning G4S Noorteliiga kaotas Pärnu Sadamale.

Kõige intrigeerivam paar kindlasti on Kalev/Cramo-Rapla Avis (Haapsalus), sest need meeskonnad pidasid liigahooaja avamängu (Raplas) ningsealt väljus kindla võitjana Avis - 82:66.

Pärnu Sadam kaotas näiteks oma esimeses Alexela KMLi mängus Tarvale 69:81 - Jõhvis on revanši tund. Tartu Ülikool aga sai TTÜ-lt sugeda... eelmise hooaja teises pooles.

Milliseks hinnata "Betooni" šanssi Valga-Valka vastu. No ütleme nii, et kuna piirilinna meeskond ei ole suutnud seni veel töötavat masinavärki veerma saada, on olümpiavõitja Tiit Soku juhitaval meeskonnal teatav võimalus. Eriti kuna loeb üksainus mäng.

Kui veerandfinaalid peetud, saab selgeks ka koht, kus toimuvad enne jõulupühi finaalid.