Lassi hea mäng aitas võistkonna divisjoni poolfinaali

05.03.2016

Ööl vastu tänast peeti Richmond Coliseum’is naiste NCAA-s Atlantic 10 divisjoni veerandfinaal, milles Duquesne’ (saldo 25-4) alistas raskes mängus Fordhami (14-16) 70:64 ning edenes divisjoni poolfinaali.

Mäng kulges tõusude ja mõõnadega. Võitnud esimese veerandi 18:8, sai ka Fordham teisel veerandil mängu sisse. Poolaeg kuulus küll Dukes’ile 31:22, kuid teist poolaega alustas oluliselt paremini vastasnaiskond – veerandaeg neile 28:20 ning viimasele veerandile mindi Kadri-Ann Lassi tiimi vaid ühepunktises eduseisus.

Viimane veerand siiski skooriga 19:15 Dukes’ile ning ööl vastu pühapäeva ees uus tähtis mats – poolfinaal St Louis’ga.

„See on märtsikuu,“ tähendas Duquesne’i peatreener Dan Burt. „Ma ei oodanud midagi enam kui seda kohtumist. April (Robinson) ja Dev tõid meile selle võidu nagu ka kogu algvisiik ja kõik, kes mängisid. Nüüd seame kogu fookuse St Louis’le.

Dev Workman tõi võitjate kasuks 20p+17lp+4rs, April Robinson 14+10+6 ning Kadri-Ann Lass 16+3+2. Eestlanna visked: kahesed 17/8, kolmesed 1/0, vabaviskejoonel Lass ei käinud.

Hooaja keskmised on eestlannal 30 mängu peale endiselt väga korralikud: 32 minutit, 10,9p+6,1lp+1,6rs. Kahepunktivisked 45 %, kolmesed 27 %, vabavisked 66 %.