ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Uudised

Andrei Kirilenko tegi Venemaa alaliidus "Mr Schultzi" (probleemide lahendaja Q.Tarantino filmis "Pulp Fiction" - toim.)

FIBA rehabiliteeris Venemaa alaliidu

27.11.2015

Rahvusvahelise korvpalliliidu (FIBA) täitevkomitee otsustas täna tühistada kõik Venemaa korvpalliliidule kehtestatud sanktsioonid ning võtta venelased maailma korvpallipere täieõiguslikuks liikmeks tagasi, vahendas Delfi Sport.

Venemaa korvpalliliitu karistati tänavu 29. juulil, sest sealses korvpallielus oli juba kaks aastat kestnud inetu võimuvõitlus ning lisaks oli suuri vasturääkivusi Venemaa korvpallimeistrivõistluste juhendis. Liiati on väidetavalt kadunud alaliidust kümned miljonid eurod.

 

FIBA kinnitusel on Venemaa korvpalliliit tänaseks kõik puudused likvideerinud (kuid FIBA teatel siiski veel mitte kõiki rahalisi) - 25. augustil korraldati alaliidus demokraatlikud presidendivalimised, kus osutus valituks Andrei Kirilenko, ning alaliit on sõlminud VTB Ühisliigaga ametliku lepingu, mis annab sellele liigale õiguse selgitada Venemaa korvpallimeistrit.

 

FIBA peasekretär Patrick Baumann ütles oma avalduses: "Tahaksin rõhutada, et me hakkame tähelepanelikult jälgima järgmisi samme ja arenguid RFB-s nagu me teeme kõigi oma pere liikmete puhul. Me loodane, et Venemaa föderatsiooni tegevus vastab edaspidi kõigile eetilistele ning organisatsioonsisestele normidele nagu ka FIBA ettekirjutustele ja juhendile. Õnnitleme Venemaa alaliitu neil kuudel tehtud hea töö ja pingutuse eest ja loodame heale koostööle lähiaastatel."

 

 

  

Sünnipäevad
Täna, 19. jaanuar
Janek Ardon (48)
Maia Dorbek (64)
Ingmar Kaup (44)
Ingmar Nöps (32)
Tarmo Pillerpau (38)
Peeter Pukk (38)
Reemo Veski (40)
Homme, 20. jaanuar
Urmas Kask (46)
Taavi Leok (27)
Irina Lukjanovitš (36)
Margus Martin (45)
Janno Piht (42)
Tanel Sokk (35)
Raitel Võikar (31)
Sulge

Ülekanded