ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Aare Halliko

FIBA rahvuslikuks instruktoriks kinnitati Aare Halliko

21.10.2015

Tänasel Eesti Korvpalliliidu juhatuse koosolekul kinnitati FIBA rahvuslikuks instruktoriks Aare Halliko, FIBA kategooria kohtunik.

FIBA National Instructor on Korvpalliliidu poolt nimetatud kohalike kohtunike esindaja ning samas vahelüli FIBA ja kohaliku alaliidu all tegutsevate kohtunike suhtluses.

 

Ka on tema ülesandeks uue informatsiooni vahendamine kohalikele kohtunikele. Lisaks vastutab rahvuslik instruktor kohtunike koolituse ja eksamite vastuvõtmise ning seeläbi ka FIBA-sse pääsevate kohtunike taseme eest.

 

Korvpalliliit ühtaegu avaldab tänu senisele rahvuslikule instruktorile Atso Matsalule. – „Täname Atso Matsalut tema antud panuse eest korvpallikohtunike tegevusse ja soliidsesse esindusse rahvusvahelisel tasandil. Tema tööd mängu komissarina rahvusvahelisel tasandil näeme loodetavasti veel pikalt. Täname aga siinkohal senise koostöö ja laialdase panuse eest,“ lausus täna Jüri Ratas, EKLi president.

 

Aare Halliko on kõrgeimal tasemel tegutsev Eesti kohtunik, sestap oli valik ootuspärane. „Aare Halliko näol on tegu ühelt poolt kõrgetasemelise kohtunikuga, teisalt hea suhtlejaga rahvusvahelisel tasandil ning kindlasti tuleb eraldi välja tuua ka tema väärtuslikku tööd meie kohtunike koolitaja ja juhina,“ tähendas EKLi peasekretär Keio Kuhi.

 

Uudise teatavaks tegemise hetkel õnnestus õnne soovida ka Hallikole endale, kes parasjagu (kell 20.30 Eesti aja järgi) siirdus Hispaaniamaal vilistama Eurocupi kohtumist Valencia ja Zaragoza vahel.

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 9. juuli
Janno Jõesaar (39)
Tiit Randla (77)
Homme, 10. juuli
Teele Arak (32)
Sven Kolga (75)
Liana Piirsoo (49)
Anni Tagapere (25)
Sulge

Ülekanded