Prindi

Eelmisel suvel B-koondise eest mänginud Sven Kaldre nädal Kataloonias, Lleida linnakeses, esindusliku tasemega tugevuselt teises liigas on teie ees.

 

Kaldre (23 a- 198 cm) koduklubiks on niisiis Force Lleida CE, mis paikneb Hispaania Liga Adecco Oros 15 klubi konkurentsis kuuendal kohal. Kaldre on 22 mängus teinud kaasa keksmiselt üle 10 minuti, kuid jätnud suure osa viimase kuu kohtumistest vigastuse tõttu vahele. Punkte 1-2 mängu kohta keskmiselt.

 

Esmaspäev

7.45 äratus

Teen hommikusöögi (tavaliselt puder - trenni ja mängupäevadel). Äratan elukaaslase ja sööme hommikust.


8.40 lähen jõusaali, mis asub 5 min kaugusel.
9.00 tulevad treenerid ja annavad vajalikud juhised.


Tunnike jõusaalis ja seejärel suundume saali. Vahepeal on väike paus kus sööme mõne banaani, apelsini vms.


Saalis teeme mõned põrgatamis- ja viskeharjutused ning hakkame mängima erinevaid situatsioone 4 vs 4. Lõpetuseks viskame veel. Lõpetame trenni 12 paiku.


Koju jõuan poole ühe paiku, söök on juba valmis.
13 lähen pikutama. Loen veel mõned uudised ja siis siesta 15 hakkan vaikselt liigutama, söön veel midagi ja liigun trenni.

 

16-18 trenn. Mängime palju, vaatame rohkem rünnakupoolt. Mõned taastusharjutused natuke jääd ja lähen koju.


Söön õhtust ja mängin Kaufmanisega turakat. Mina võidan 4:2. Märkamatult on kell 21 saanud, heidan pikali, loen veel natuke uudiseid ja katsun magama jääda, sest homme jälle 9st jõusaali.

Teisipäev
7.45 äratus, puder ja jõusaali poole. Saalis teeme rohkem viskamist ja jookseme oma liikumised läbi. Poole 12ks on trenn läbi, teen veel mõned kerelihaste harjutused ja lõunale. Loen veel uudiseid ja surfan netis ringi enne uinakut.

 

13-15 magan. Panen koti kokku ja suundun trenni. Juba kaugelt kuulen tuttavaid hispaaniakeelseid laule meie riietusruumist.

 

16-18 trenn. Mängime palju erinevaid situatsioone vastaste kaitse vastu.

 

Pärast trenni kiirustan koju Rapla ja Ventspilsi mängu vaatama. Lubasin Kaufmanisele, et Rapla hakkab kõvasti vastu. Kahjuks tuli vastu võtta kaotus. Pärast mängu teeme elukaaslasega maitsva õhtusöögi. Väike turakas veel Kaufaga mille kaotasin seekord 2:4. Natuke veel internetis ja magama.

Kolmapäev
Kell 8 äratus, vaatan õue ja seal on LUMI! mida pole siin olnud viis aastat... Inimesed teevad lumememmesid ja pildistavad neid, kuid lõunaks on kõik sulanud. Plaani järgi peaks olema vaba hommik, kuid lähen 10st viskama koos treeneriga, kergelt 45 min. Pärast trenni venitan pikemalt ja rullin valusamad lihased korralikult läbi.


12.30 söön lõuna, loen uudiseid ja heidan pikali.
15.00 kerge snäkk ja trenni.
16-18 trenn. Vaatasime üle mõned kergemad vastaste liikumised ja mängime.

 

Koju jõudes vaatan veel Cramo mängu, söön, räägin perega skype's, vaatan Pealtnägijat ja lähen magama.Neljapäev
Äratus 7.45. Hommikusöök ja kangisaali minek.
9-11:30 jõusaal ja saal. Nagu tavaks on saanud, siis kaks päeva enne mängu teeme hommikul visketeste. Kaotan ühe viskega ja jään teiseks.


Lõuna, internet ja siesta.
16-18 õhtune trenn.

 

Pärast trenni käin turult läbi ja koju õhtusöögile. Vaatan veel CSKA vs Olympiacos. Räägin sõprade ja perega ning poen põhku.

Reede
9.00 äratus. Söön, loen uudiseid ja trenni minek.
10.30 video. Vaatame üle vastaste nõrgad ja tugevad küljed.


11.00 saal. Kordame veel vastaste liikumisi ja mängime. Trenn kestab umbes kaks tundi. Pärast trenni jään veel abitreeneriga viskama. Õhtul trenni pole, mängueelsel päeval teeme ühe pikema.

 

 

Tavaliselt peame pärastlõnal koolides käima andma autogramme ja küsimustele vastama, kuid see nädal pole mul seda kohustust.

 

Kodus loen uudistest, et Kataloonias oli üle aastate suurim lumetorm mis puudutas ka natuke meid.

 

Pärastlõunal aitan elukaaslast köögis ja valmistame suurepärase söögi. Pärast pikutan ja hakkan korvpalli jälgima. Eriti pingsalt vaatan väikevenna mängu II liigas. Õhtupoolik möödubki korvpalli vaadates.

Laupäev
MÄNGUPÄEV
8.30 äratus. Nagu ikka, söön, loen uudiseid ja sean sammud saali videoruumi.
10.3012:00 video ja viskamine.


Söön lõuna ja vaatan veel üle hommikuse video ajal antud individuaalse skautingu.


15.00 hakkan vaikselt liigutama, söön kerge snäki, loen skautingut.


Tavaliselt olen kaks tundi enne mängu riietusruumis. Teen veel viimased ettevalmistused ja lähen soendusele.


Täna on mäng Palma vastu, kes on meist turniiritabelis eespool. Võitsime 73:68. Saalis oli selle hooaja rekordarv inimesi 4200. See oli meie meeskonnale viies võit järjest!


Pärast mängu lähme kohaliku eestlasega öhtust sööma ja seejärel koju.

Pühapäev
Ärkan juba üheksa ajal, kuigi vaba päev. Kuna eile mänguminuteid ei jagunud, lähen TRX trenni ja pärast seda spinningusse.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa