ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava ja tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
210 P 29.04.2018 12:30 KK Pühajõe 20:0 Illuka Voka Spordihoone Play-off
803 P 29.04.2018 14:00 Virumaa Politsei spordiselts 85:70 Kohtla-Järve Enteh Voka Spordihoone Finaalturniir
804 L 28.04.2018 12:00 Iisaku 93:77 Narva SK Energia Iisaku Gümnaasium Finaalturniir
211 N 26.04.2018 19:00 Sillamäe gümnaasium/Kalev 59:50 Kohtla-Nõmme Sillamäe spordihoone Play-off
801 P 22.04.2018 14:00 Kohtla-Järve Enteh 73:68 Iisaku Kohtla-Järve spordikeskus Finaalturniir
802 P 22.04.2018 14:00 Virumaa Politsei spordiselts 64:45 Narva SK Energia Voka Spordihoone Finaalturniir
207 P 22.04.2018 15:30 Kohtla-Nõmme 73:60 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Play-off
208 L 21.04.2018 15:30 Kiviõli/Lüganuse II 56:59 KK Voka Spordihoone Maidla Kooli sph Play-off
209 P 15.04.2018 15:30 Sillamäe gümnaasium/Kalev 74:51 Illuka Sillamäe spordihoone Play-off
206 P 08.04.2018 12:00 Iisaku 94:63 Kohtla-Nõmme Iisaku Gümnaasium Play-off
204 P 08.04.2018 14:00 Virumaa Politsei spordiselts 92:46 Illuka Voka Spordihoone Play-off
205 P 08.04.2018 14:00 Kohtla-Järve Enteh 85:67 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Play-off
203 P 08.04.2018 17:00 Narva SK Energia 71:64 Sillamäe gümnaasium/Kalev Narva, Energia SK Play-off
201 P 25.03.2018 13:30 KK Pühajõe 71:56 KK Voka Spordihoone Voka Spordihoone Play-off
202 P 25.03.2018 15:00 Illuka 52:49 Kiviõli/Lüganuse II Voka Spordihoone Play-off
042 R 16.03.2018 19:45 Kiviõli/Lüganuse II 64:72 Sillamäe gümnaasium/Kalev Maidla Kooli sph Põhiturniir
043 P 11.03.2018 12:00 KK Pühajõe 58:89 Virumaa Politsei spordiselts Voka Spordihoone Põhiturniir
044 P 11.03.2018 13:30 Illuka 31:59 Kohtla-Järve Enteh Voka Spordihoone Põhiturniir
045 P 11.03.2018 17:00 Narva SK Energia 70:68 KK Voka Spordihoone Narva, Energia SK Põhiturniir
041 L 10.03.2018 12:00 Iisaku 92:84 Kohtla-Nõmme Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
037 P 18.02.2018 12:00 KK Voka Spordihoone 56:61 KK Pühajõe Voka Spordihoone Põhiturniir
038 P 18.02.2018 13:30 Virumaa Politsei spordiselts 66:64 Illuka Voka Spordihoone Põhiturniir
039 P 18.02.2018 16:00 Kohtla-Järve Enteh 95:56 Kohtla-Nõmme Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
040 P 18.02.2018 17:00 Narva SK Energia 72:61 Sillamäe gümnaasium/Kalev Narva, Energia SK Põhiturniir
036 L 17.02.2018 12:00 Iisaku 112:87 Kiviõli/Lüganuse II Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
031 R 02.02.2018 19:30 Sillamäe gümnaasium/Kalev 58:47 KK Pühajõe Sillamäe spordihoone Põhiturniir
033 P 28.01.2018 12:00 Illuka 70:44 KK Voka Spordihoone Voka Spordihoone Põhiturniir
034 P 28.01.2018 14:00 Kohtla-Järve Enteh 71:66 Iisaku Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
035 P 28.01.2018 15:30 Kohtla-Nõmme 49:63 Virumaa Politsei spordiselts Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
032 L 27.01.2018 14:00 Kiviõli/Lüganuse II 64:86 Narva SK Energia Maidla Kooli sph Põhiturniir
027 P 07.01.2018 12:00 KK Pühajõe 92:62 Kiviõli/Lüganuse II Voka Spordihoone Põhiturniir
028 P 07.01.2018 13:30 Virumaa Politsei spordiselts 58:47 Kohtla-Järve Enteh Voka Spordihoone Põhiturniir
029 P 07.01.2018 19:00 Narva SK Energia 93:85 Iisaku Narva, Energia SK Põhiturniir
026 L 06.01.2018 15:30 Kohtla-Nõmme 75:57 KK Voka Spordihoone Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
030 R 05.01.2018 19:00 Sillamäe gümnaasium/Kalev 79:45 Illuka Sillamäe spordihoone Põhiturniir
021 T 19.12.2017 19:00 Sillamäe gümnaasium/Kalev 51:61 Virumaa Politsei spordiselts Sillamäe spordihoone Põhiturniir
023 P 17.12.2017 13:30 KK Voka Spordihoone 58:95 Iisaku Voka Spordihoone Põhiturniir
024 P 17.12.2017 14:00 Kohtla-Järve Enteh 80:36 Kiviõli/Lüganuse II Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
025 L 16.12.2017 15:30 Kohtla-Nõmme 74:90 Narva SK Energia Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
022 R 15.12.2017 18:30 Illuka 48:71 KK Pühajõe Voka Spordihoone Põhiturniir
019 P 26.11.2017 12:00 KK Voka Spordihoone 40:109 Kohtla-Järve Enteh Voka Spordihoone Põhiturniir
018 P 26.11.2017 14:00 Kiviõli/Lüganuse II 63:78 Illuka Maidla Kooli sph Põhiturniir
020 P 26.11.2017 18:00 Narva SK Energia 64:70 KK Pühajõe Narva, Energia SK Põhiturniir
016 L 25.11.2017 12:00 Iisaku 80:64 Virumaa Politsei spordiselts Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
017 L 25.11.2017 17:00 Kohtla-Nõmme 59:66 Sillamäe gümnaasium/Kalev Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
011 P 19.11.2017 17:00 Narva SK Energia 87:69 Illuka Narva, Energia SK Põhiturniir
013 P 12.11.2017 12:00 KK Pühajõe 62:67 Iisaku Voka Spordihoone Põhiturniir
014 P 12.11.2017 13:30 KK Voka Spordihoone 55:79 Virumaa Politsei spordiselts Voka Spordihoone Põhiturniir
015 P 12.11.2017 14:00 Kohtla-Järve Enteh 85:68 Sillamäe gümnaasium/Kalev Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
012 L 11.11.2017 16:00 Kiviõli/Lüganuse II 37:59 Kohtla-Nõmme Maidla Kooli sph Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 22. juuni
Heiki Kortspärn (67)
Reni Alvin Kuimet (21)
Imbi Tee (54)
Lauri Vahtramäe (30)
Tarvo Villomann (78)
Homme, 23. juuni
Kristo Aab (33)
Rein Kaljula (76)
Urmas Lepik (68)
Guido Park (55)
Ivo Van Tamm (22)
Sulge

Ülekanded