ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
034 P 16.02.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 75:72 Jõhvi Kossutiim Maidla Kooli sph Põhiturniir
031 P 16.02.2020 17:00 Narva SK Energia 63:79 KK Pühajõe Narva, Energia SK Põhiturniir
030 P 02.02.2020 12:30 Virumaa Politsei spordiselts 82:61 Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
027 P 26.01.2020 15:30 BK Narva 110:94 Enteh Narva, Energia SK Põhiturniir
029 L 25.01.2020 13:00 Iisaku/RHKK 66:71 Jõhvi Kossutiim Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
026 P 19.01.2020 17:00 Narva SK Energia 91:73 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Narva, Energia SK Põhiturniir
028 E 13.01.2020 19:30 KK HITO/BC Karjamaa U18 79:102 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
024 P 05.01.2020 14:00 Enteh 90:67 Iisaku/RHKK Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
023 P 05.01.2020 15:00 KK Pühajõe 81:75 Tööriistamarket/Lüganuse Maidla Kooli sph Põhiturniir
022 P 22.12.2019 14:15 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 53:65 Virumaa Politsei spordiselts Sillamäe spordihoone Põhiturniir
020 P 22.12.2019 15:00 Jõhvi Kossutiim 96:60 Narva SK Energia Jõhvi Spordihall Põhiturniir
021 E 16.12.2019 19:30 KK HITO/BC Karjamaa U18 84:122 BK Narva Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
018 E 09.12.2019 19:30 KK HITO/BC Karjamaa U18 83:98 Iisaku/RHKK Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
025 L 07.12.2019 13:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 67:71 KK Pühajõe Sillamäe spordihoone Põhiturniir
019 L 07.12.2019 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 72:96 BK Narva Maidla Kooli sph Põhiturniir
017 P 01.12.2019 15:00 Enteh 66:60 Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
016 P 01.12.2019 16:45 Virumaa Politsei spordiselts 81:64 Narva SK Energia Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
014 N 21.11.2019 18:45 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 51:105 BK Narva Sillamäe spordihoone Põhiturniir
013 N 21.11.2019 19:30 KK Pühajõe 84:75 Virumaa Politsei spordiselts Voka Spordihoone Põhiturniir
015 E 18.11.2019 20:00 Jõhvi Kossutiim 61:81 KK HITO/BC Karjamaa U18 Jõhvi Spordihall Põhiturniir
012 R 15.11.2019 19:30 Iisaku/RHKK 102:81 Tööriistamarket/Lüganuse Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
011 P 10.11.2019 15:00 Enteh 86:70 Narva SK Energia Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
008 L 02.11.2019 13:00 Iisaku/RHKK 88:131 BK Narva Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
006 L 02.11.2019 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 94:62 Narva SK Energia Maidla Kooli sph Põhiturniir
009 E 28.10.2019 20:00 Jõhvi Kossutiim 52:63 KK Pühajõe Jõhvi Spordihall Põhiturniir
007 P 27.10.2019 14:00 Virumaa Politsei spordiselts 65:77 Enteh Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
005 L 26.10.2019 16:00 Narva SK Energia 57:90 BK Narva Narva Spordikeskus Põhiturniir
003 N 24.10.2019 19:30 KK Pühajõe 69:64 Iisaku/RHKK Voka Spordihoone Põhiturniir
010 T 22.10.2019 18:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 56:91 KK HITO/BC Karjamaa U18 Sillamäe spordihoone Põhiturniir
004 P 13.10.2019 14:00 Enteh 88:51 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
001 L 05.10.2019 14:30 Virumaa Politsei spordiselts 84:77 Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
002 L 05.10.2019 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 65:63 KK HITO/BC Karjamaa U18 Maidla Kooli sph Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. veebruar
Heino Leiten (87)
Sten Saaremäel (21)
Andra Viirpalu (49)
Homme, 21. veebruar
Anna Gret Asi (18)
Andrus Maiste (56)
Eva Püvi (34)
Tõnis Randala (69)
Jaagup Talts (33)
Kent-Kaarel Vene (26)
Ene Veskaru-Pressraud (76)
Evi Volmer-Hansumäe (78)
Sulge

Ülekanded