ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
019 P 26.11.2017 12:00 KK Voka Spordihoone 40:109 Kohtla-Järve Enteh Voka Spordihoone Põhiturniir
018 P 26.11.2017 14:00 Kiviõli/Lüganuse II 63:78 Illuka Maidla Kooli sph Põhiturniir
020 P 26.11.2017 18:00 Narva SK Energia 64:70 KK Pühajõe Narva, Energia SK Põhiturniir
016 L 25.11.2017 12:00 Iisaku 80:64 Virumaa Politsei spordiselts Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
017 L 25.11.2017 17:00 Kohtla-Nõmme 59:66 Sillamäe gümnaasium/Kalev Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
011 P 19.11.2017 17:00 Narva SK Energia 87:69 Illuka Narva, Energia SK Põhiturniir
013 P 12.11.2017 12:00 KK Pühajõe 62:67 Iisaku Voka Spordihoone Põhiturniir
014 P 12.11.2017 13:30 KK Voka Spordihoone 55:79 Virumaa Politsei spordiselts Voka Spordihoone Põhiturniir
015 P 12.11.2017 14:00 Kohtla-Järve Enteh 85:68 Sillamäe gümnaasium/Kalev Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
012 L 11.11.2017 16:00 Kiviõli/Lüganuse II 37:59 Kohtla-Nõmme Maidla Kooli sph Põhiturniir
008 P 29.10.2017 14:00 Virumaa Politsei spordiselts 91:50 Kiviõli/Lüganuse II Voka Spordihoone Põhiturniir
009 P 29.10.2017 14:00 Kohtla-Järve Enteh 71:55 Narva SK Energia Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
010 P 29.10.2017 15:30 Kohtla-Nõmme 75:67 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
007 L 28.10.2017 13:30 Iisaku 81:78 Illuka Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
006 N 26.10.2017 19:30 Sillamäe gümnaasium/Kalev 68:67 KK Voka Spordihoone Sillamäe spordihoone Põhiturniir
003 P 08.10.2017 12:00 KK Pühajõe 40:79 Kohtla-Järve Enteh Voka Spordihoone Põhiturniir
004 P 08.10.2017 13:30 Virumaa Politsei spordiselts 58:53 Narva SK Energia Voka Spordihoone Põhiturniir
005 P 08.10.2017 15:00 Illuka 34:35 Kohtla-Nõmme Voka Spordihoone Põhiturniir
002 L 07.10.2017 13:30 Iisaku 93:72 Sillamäe gümnaasium/Kalev Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
001 L 07.10.2017 16:00 Kiviõli/Lüganuse II 63:48 KK Voka Spordihoone Maidla Kooli sph Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 13. detsember
Heino Enden (58)
Villu Kask (46)
Toomas Metsalu (40)
Aime Raudsik (83)
Homme, 14. detsember
Rene Kundla (42)
Silver Kuuba (43)
Mari Vaikmaa (74)
Sulge

Ülekanded