ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
208 T 07.05.2019 19:30 KK Pühajõe 0:20 Kohtla-Nõmme Voka Spordihoone Play-off
802 P 05.05.2019 17:00 Lüganuse 86:78 Enteh Maidla Kooli sph Finaalturniir
207 T 30.04.2019 19:00 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 61:68 Alutaguse Kossutiim Sillamäe spordihoone Play-off
206 T 30.04.2019 19:30 Iisaku 104:81 Kohtla-Nõmme Iisaku Gümnaasium Play-off
801 L 27.04.2019 15:00 Virumaa Politsei spordiselts 76:81 Narva SK Energia Kohtla-Järve spordikeskus Finaalturniir
204 T 23.04.2019 17:00 KK HITO/Elvarem 52:69 Alutaguse Kossutiim Jõhvi Spordihall Play-off
203 N 18.04.2019 19:45 KK Pühajõe 79:87 BC Karjamaa Voka Spordihoone Play-off
201 P 14.04.2019 15:30 Narva SK Energia 93:87 Lüganuse Narva, Energia SK Play-off
202 P 14.04.2019 16:00 Virumaa Politsei spordiselts 80:52 Enteh Kohtla-Järve spordikeskus Play-off
051 R 05.04.2019 19:30 KK Pühajõe 63:60 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Voka Spordihoone Põhiturniir
055 P 31.03.2019 14:00 Enteh 101:53 BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
053 L 30.03.2019 14:00 Alutaguse Kossutiim 80:104 Narva SK Energia Mäetaguse PK Põhiturniir
054 L 30.03.2019 17:00 Lüganuse 92:82 Iisaku Maidla Kooli sph Põhiturniir
049 N 28.03.2019 19:30 KK HITO/Elvarem 44:77 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
043 R 22.03.2019 19:30 BC Karjamaa 87:58 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Jõhvi Spordihall Põhiturniir
052 N 21.03.2019 19:30 Virumaa Politsei spordiselts 87:68 Kohtla-Nõmme Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
050 P 17.03.2019 15:00 Lüganuse 72:63 KK Pühajõe Maidla Kooli sph Põhiturniir
046 L 16.03.2019 12:00 Iisaku 87:78 Enteh Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
047 L 16.03.2019 14:00 Alutaguse Kossutiim 62:100 Virumaa Politsei spordiselts Mäetaguse PK Põhiturniir
048 L 16.03.2019 16:00 BC Karjamaa 94:95 Kohtla-Nõmme Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
042 P 03.03.2019 12:30 Kohtla-Nõmme 79:129 Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
044 P 03.03.2019 14:00 Enteh 57:62 Virumaa Politsei spordiselts Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
045 P 03.03.2019 15:30 Narva SK Energia 104:59 KK HITO/Elvarem Narva, Energia SK Põhiturniir
041 R 01.03.2019 19:30 KK Pühajõe 76:64 Alutaguse Kossutiim Voka Spordihoone Põhiturniir
037 N 21.02.2019 19:30 Virumaa Politsei spordiselts 93:63 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
039 P 17.02.2019 14:00 Enteh 62:56 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
040 P 17.02.2019 17:00 Narva SK Energia 80:65 Kohtla-Nõmme Narva, Energia SK Põhiturniir
036 L 16.02.2019 12:00 Iisaku 70:88 KK Pühajõe Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
038 N 14.02.2019 19:30 KK HITO/Elvarem 68:97 BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
031 N 31.01.2019 19:30 Virumaa Politsei spordiselts 92:57 Iisaku Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
033 P 27.01.2019 14:00 Alutaguse Kossutiim 71:93 Lüganuse Mäetaguse PK Põhiturniir
035 P 27.01.2019 15:30 Narva SK Energia 87:81 Enteh Narva, Energia SK Põhiturniir
034 L 26.01.2019 16:30 BC Karjamaa 73:76 KK Pühajõe Jõhvi Spordihall Põhiturniir
032 N 24.01.2019 19:30 Kohtla-Nõmme 100:61 KK HITO/Elvarem Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
026 K 23.01.2019 18:00 Iisaku 108:50 KK HITO/Elvarem Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
027 L 19.01.2019 15:00 Virumaa Politsei spordiselts 75:49 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
029 N 17.01.2019 19:30 Kohtla-Nõmme 79:78 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
028 L 12.01.2019 12:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 50:62 Lüganuse Sillamäe spordihoone Põhiturniir
030 L 12.01.2019 16:00 BC Karjamaa 75:85 Narva SK Energia Jõhvi Spordihall Põhiturniir
019 P 23.12.2018 14:00 KK HITO/Elvarem 64:120 Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
021 L 15.12.2018 12:00 KK Pühajõe 66:79 Narva SK Energia Voka Spordihoone Põhiturniir
023 L 15.12.2018 14:00 Alutaguse Kossutiim 75:65 Iisaku Mäetaguse PK Põhiturniir
025 L 15.12.2018 17:00 Lüganuse 95:85 Enteh Maidla Kooli sph Põhiturniir
022 N 13.12.2018 19:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 46:57 Kohtla-Nõmme Sillamäe spordihoone Põhiturniir
024 N 13.12.2018 19:30 KK HITO/Elvarem 73:89 Virumaa Politsei spordiselts Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
020 P 02.12.2018 16:00 Enteh 86:69 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
017 L 01.12.2018 12:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 75:58 Narva SK Energia Sillamäe spordihoone Põhiturniir
016 L 01.12.2018 14:30 Virumaa Politsei spordiselts 70:64 BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
018 N 29.11.2018 19:30 Kohtla-Nõmme 93:97 Iisaku Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
013 P 18.11.2018 12:00 KK HITO/Elvarem 85:80 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 16. juuni
Maaja Bratka (27)
Maia Bratka (27)
Alo Kivimäe (40)
Mario Luik (33)
Margus Metstak (58)
Patrik Saal (19)
Homme, 17. juuni
Katrin Esko-Olmari (44)
Algi Kangur (49)
Siiri Kliimson (21)
Richard Lossmann (65)
Alvar Reisner (40)
Sergei Rozman (63)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Spalding korvid 2019