ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
039 P 17.02.2019 14:00 Enteh 62:56 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
040 P 17.02.2019 17:00 Narva SK Energia 80:65 Kohtla-Nõmme Narva, Energia SK Põhiturniir
036 L 16.02.2019 12:00 Iisaku 70:88 KK Pühajõe Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
038 N 14.02.2019 19:30 KK HITO/Elvarem 68:97 BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
031 N 31.01.2019 19:30 Virumaa Politsei spordiselts 92:57 Iisaku Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
033 P 27.01.2019 14:00 Alutaguse Kossutiim 71:93 Lüganuse Mäetaguse PK Põhiturniir
035 P 27.01.2019 15:30 Narva SK Energia 87:81 Enteh Narva, Energia SK Põhiturniir
034 L 26.01.2019 16:30 BC Karjamaa 73:76 KK Pühajõe Jõhvi Spordihall Põhiturniir
032 N 24.01.2019 19:30 Kohtla-Nõmme 100:61 KK HITO/Elvarem Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
026 K 23.01.2019 18:00 Iisaku 108:50 KK HITO/Elvarem Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
027 L 19.01.2019 15:00 Virumaa Politsei spordiselts 75:49 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
029 N 17.01.2019 19:30 Kohtla-Nõmme 79:78 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
028 L 12.01.2019 12:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 50:62 Lüganuse Sillamäe spordihoone Põhiturniir
030 L 12.01.2019 16:00 BC Karjamaa 75:85 Narva SK Energia Jõhvi Spordihall Põhiturniir
019 P 23.12.2018 14:00 KK HITO/Elvarem 64:120 Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
021 L 15.12.2018 12:00 KK Pühajõe 66:79 Narva SK Energia Voka Spordihoone Põhiturniir
023 L 15.12.2018 14:00 Alutaguse Kossutiim 75:65 Iisaku Mäetaguse PK Põhiturniir
025 L 15.12.2018 17:00 Lüganuse 95:85 Enteh Maidla Kooli sph Põhiturniir
022 N 13.12.2018 19:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 46:57 Kohtla-Nõmme Sillamäe spordihoone Põhiturniir
024 N 13.12.2018 19:30 KK HITO/Elvarem 73:89 Virumaa Politsei spordiselts Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
020 P 02.12.2018 16:00 Enteh 86:69 KK Pühajõe Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
017 L 01.12.2018 12:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 75:58 Narva SK Energia Sillamäe spordihoone Põhiturniir
016 L 01.12.2018 14:30 Virumaa Politsei spordiselts 70:64 BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
018 N 29.11.2018 19:30 Kohtla-Nõmme 93:97 Iisaku Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
013 P 18.11.2018 12:00 KK HITO/Elvarem 85:80 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
015 L 17.11.2018 16:30 Narva SK Energia 95:71 Virumaa Politsei spordiselts Narva, Energia SK Põhiturniir
012 L 10.11.2018 12:00 Kohtla-Nõmme 58:78 Enteh Voka Spordihoone Põhiturniir
011 R 09.11.2018 18:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 71:76 Iisaku Sillamäe spordihoone Põhiturniir
014 P 04.11.2018 17:00 Lüganuse 58:54 BC Karjamaa Maidla Kooli sph Põhiturniir
009 P 28.10.2018 14:00 Enteh 97:82 KK HITO/Elvarem Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
010 P 28.10.2018 15:30 Narva SK Energia 75:50 Lüganuse Narva, Energia SK Põhiturniir
007 L 27.10.2018 12:00 Iisaku 95:50 BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
008 L 27.10.2018 14:00 Alutaguse Kossutiim 45:47 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Mäetaguse PK Põhiturniir
006 R 26.10.2018 19:30 KK Pühajõe 63:51 Kohtla-Nõmme Voka Spordihoone Põhiturniir
005 L 20.10.2018 12:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 58:73 Enteh Sillamäe spordihoone Põhiturniir
003 N 18.10.2018 19:45 BC Karjamaa 68:62 Alutaguse Kossutiim Jõhvi Spordihall Põhiturniir
004 P 07.10.2018 15:00 Lüganuse 61:76 Virumaa Politsei spordiselts Maidla Kooli sph Põhiturniir
002 L 06.10.2018 12:00 Iisaku 99:83 Narva SK Energia Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
001 R 05.10.2018 19:00 KK Pühajõe 81:57 KK HITO/Elvarem Voka Spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 18. veebruar
Janek Jõgi (44)
Jekaterina Kungurova (26)
Kevin Liivamägi (26)
Janne Randjärv (43)
Andri Väljaots (33)
Homme, 19. veebruar
Meeri Kadarpik-Muutra (85)
Ramon Kaju (46)
Karel D. Loide (42)
Ignar Valme (29)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Serbia