ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Utilitas esitleb: U18 EM B-divisjon
Balti Matš
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

EKL Liikmed

 

 

1

Ambla Spordiklubi

2

Audentese Spordiklubi

3

Eesti Korvpallikohtunike Kogu

4

Eesti Korvpallisõprade Selts

5

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

6

Erkmaa Korvpallikool

7

Esto Maxibasket

8

Eurokorvpall

9

Final Four

10

Haaberst Sport Spordiklubi

11

Hiidlaste Korvpalliklubi Askus

12

Iisaku Korvpalliklubi

13

Keila Korvpallikool

14

Kohila Spordiklubi 

15

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

16

Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev

17

Korvpalliklubi AP Mets

18

Korvpalliklubi HITO

19

Korvpalliklubi Karud MTÜ

20

Korvpalliklubi Pärnu

21

Korvpalliklubi Paulus

22

Korvpalliklubi Räpina Kotkad

23

Korvpalliklubi Seitse

24

Korvpalliklubi Tallinn

25

Korvpalliklubi Ülenurme

26

Korvpalliklubi Viimsi

27

Kultuuri ja Spordiklubi Torma

28

Laheda Spordiklubi

29

Märjamaa Spordiklubi

30

Orissaare Sport

31

Parksepa Spordiklubi

32

Pirita Palliklubi 

33 Pärnumaa Korvpall

34

Rae Koss

35

Rapla Korvpallikool

36

Reprokoda

37

RSK sPORTKUNDA

38

SA Kuremaa Spordikool

39

Saku Korvpalliklubi

40

Siili Palliklubi

41

Sillamäe Spordiklubi Kalev

42

Spordiklubi BC Karjamaa

43

Spordiklubi BC Viru Basket

44

Spordiklubi INTRO

45

Spordiklubi Haapsalu

46

Spordiklubi Kopernics

47

Spordiklubi Los Toros

48

Spordiklubi NORD

49

Spordiklubi Rafter

50

Spordiklubi RIM

51

Spordiklubi Siit ja Sealt

52

Spordiklubi Torma Sport

53

Spordiklubi Urvaste

54

Spordiklubi Vesse

55

Spordiselts Valga Kalev

56

Sportmängude Kohtunike Klubi Vile

57

Tabasalu Palliklubi

58

Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi

59

Tallinna Ülikooli Spordiklubi

60

Tartu Palliklubi

61

Tartu Spordiselts Kalev

62

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

63

Tiit Soku Korvpallikool

64

TTÜ Korvpallikool MTÜ

65

Väike-Maarja Valla RSK

66

Vastse-Kuuste valla Spordiklubi Känguru

67

Virumaa Pallimängude Kool

 


Muudetud 20.10.15 juhatuse otsusega:

Liitunud:
Spordiklubi Intro
Jõhvi Spordikooli fännklubi MTÜ

Lahkunud:
Nõmme Spordiklubi
Kesklinna Spordiklubi
Spordiklubi Altius/Vars
Vasalemma Spordiklubi
Spordiklubi Forte
Lasnamäe Korvpalliklubi

 

Muudetud 08.12.15 juhatuse otsusega:

Lahkunud:

Spordiklubi BK Narva

Korvpalliklubi Taba 89

 

Muudetud 02.02.16 seoses äriregistrist kustutamisega:
Lahkunud:
Võru Korvpalliklubi

 

Muudetud 20.09.16 juhatuse otsusega:

Liitunud:
MTÜ Final Four

 

Muudetud 18.10.16 otsusega:

Liitunud:

MTÜ TTÜ Korvpallikool

 

Lahkunud:
Spordiklubi Marcus
Telia Spordiklubi

 

Muudetud 29.11.16 otsusega:

Liitunud:

Korvpalliklubi Karud MTÜ

 

Muudetud 12.12.16 otsusega:
Lahkunud:

Jõhvi Spordikooli Fännklubi MTÜ 

 

Muudetud 23.05.17 otsusega:

Liitunud:

Pärnumaa Korvpall MTÜ

 

Muudetud 20.06.17 otsusega:

Lahkunud:

BC Rakvere Tarvas

Sünnipäevad
Täna, 22. august
Sergei Turkov (29)
Oliver Tuus (37)
Janis Vahter (31)
Homme, 23. august
Ville Arike (47)
Valdo Lips (47)

Ülekanded