Tartu Ülikool/Kalev alustab täna kodusaalis Balti liiga veerandfinaale

20.02.2020

Tartu Ülikool/Kalevi korvpallinaiskond alustab täna Douglas Balti liiga veerandfinaale kui kodusaalis võetakse vastu tugev Kaunase võistkond.

Kaunase Aistes kogus põhiturniiril 9 võitu ja 5 kaotust positsioneeris tabelis kolmandale kohale. Kaks esimest, Riia TTT ja Vilnius, pääsesid automaatselt nelja võistkonnaga finaalturniirile. Tartu teenis põhihooajal 5 võitu ja 9 kaotust ning napsas veerandfinaalkoha koduse konkurendi Tallinna Ülikooli ees.

Mõlemas omavahelises kohtumises jäi peale Kaunas, vastavalt 78:56 ja 85:65. Toomas Liivaku juhendatava Tartu liidrid on Anna Gret Asi ja Eleriin Vaino. Esimene neist on tänavu keskmiselt kogunud võimsad 22 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu mängu kohta. Vaino numbrid on 12 punkti, 6 lauapalli ja 3 söötu.

Kaunase naiskonna resultatiivseim on tänavu olnud Santa Baltkojiene, kes on keskmiselt kogunud 14 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu mängu kohta.

Veerandfinaalid mängitakse kahe mängu kokkuvõttes ja tänast kohtumist Tartu Ülikooli spordihoonest saab otseülekandes jälgida meie Youtube`i kanali vahendusel. Pall pannakse mängu kell 17:30.