Annika Köster. Foto: Siim Semiskar

Uues võimlas mänginud Tallinna Ülikool kaotas Balti liigas Kaunasele

19.01.2020

Douglas naiste Balti liigas võõrustas Tallinna Ülikool laupäeval verivärskes kodusaalis Kaunase Aistese naiskonda ning pidi leppima 61:77 kaotusega.

Janne Schasmini hoolealused said enne kohtumist uues võimlas teha vaid kaks visketrenni. Eelmise hooaja hõbedanaiskond Kaunas haaras avaveerandi 21:15 eduseisu ja poolajaks kasvatasid vahet veel kolme punkti võrra. Kolmandal veerandil kasvas vahe juba 20-punktiliseks, kuid TLÜ suutis otsustaval neljandikul tulla üheksa punkti kaugusele. Lõpus oli taas enesekindlam Kaunase naiskond ja lõpuks tuli tallinlannadel vastu võtta 16-punktiline kaotus.

TLÜ suurimad skoorijad olid tagaliinis mängivad ameeriklannad Raven Fox 20 ja Candice Warthen 16 punktiga. Naiskonna kapteni ja detsembrikuu Balti liiga MVP Annika Kösteri arvele jäi 11 punkti ja 14 lauapalli.

Tartu Ülikool/Kalev jäi reedel võõrsil alla RSU naiskonnale numbritega 56:78. Tartu parimana kogus Anna Gret Asi 24 punkti. Täna kohtuvad tartlannad kell 15:00 kodusaalis Kaunasega.