ONLINE mängud

Korvpalliülekanded 10.-15. detsember

10.12.2019

Käesolev nädal toob palju erinevaid korvpalliülekandeid, mida on võimalik jälgida meie partnerite Telia TV ja Delfi TV ning Eesti Korvpalliliidu Youtube`i vahendusel. Lätis toimuvaid Paf liiga mänge näeb liiga Youtube-st ja Best4Sport TV-st.

PAF EESTI-LÄTI KORVPALLILIIGA

 

L, 14.12.2019

TALTECH –  BK VENTSPILS (17:00, TalTech Spordihoone, TELIA TV, Delfi TV)

VEF RIGA – AVIS UTILITAS RAPLA (17:00 Elektrum Olimpiskais Centrs, EST-LAT BL Youtube)

JURMALA BETSAFE – VALMIERA GLASS VIA (17:00, Jurmala, BEST4Sport TV)

P, 15.12.2019

PÄRNU SADAM – BC VALGA-VALKA/MAKS&MOORITS (17:00, Pärnu Spordihall, Delfi TV)

LATVIJAS UNIVERSITATE – TALLINNA KALEV/TLÜ (17:30, Elektrum Olimpiskais Centrs, EST-LAT BL Youtube)

 

NAISTE DOUGLAS BALTI LIIGA

 

N, 12.12.2019

TALLINNA ÜLIKOOL – TARTU ÜLIKOOL/KALEV (19:00, Kristiine Spordimaja, EKL Youtube)

 

SAKU I LIIGA (Eesti Korvpalliliidu Youtube`s)

 

T, 10.12.2019

G4S NOORTELIIGA – BETOONIMEISTER/SK NORD/CRAMO (17:30, Audentese väike saal)

N, 12.12.2019

EESTI MAAÜLIKOOL/SKARCON – TARTU KALEV/ESTIKO (20:15, EMÜ spordihoone)

R, 13.12.2019

KK VIIMSI/NOTO – PAIDE VIKING WINDOW (19:00, Karulaugu spordikeskus)

 

SAKU II LIIGA (Eesti Korvpalliliidu Youtube`s)

 

K,11.12.2019

RAPLA KORVPALLIKOOL – KK VIIMSI (18:30, Rapla, Sadolin sh.)

 

G4S NOORTELIIGA

 

PU16 EMV

L, 14.12.2019

ORISSAARE SPORT – SAKU KK (12:00, Orissaare Spordihoone, EKL Youtube)

AUDENTESE SK I – SK NORD 2005/TSK (12:45, Audentes, EKL YT)

ORISSAARE SPORT – AUDENTESE SK II (15:00, Orissaare Spordihoone, EKL YT)

 

TU18 EMV

P, 15.12.2019

AUDENTESE SPORDIKLUBI/TSK – TARTU KALEV (17.00, Audnetes, EKL YT)

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded