TLÜ naiskond. Foto: Siim Semiskar.

Heas hoos Tallinna Ülikooli naiskond alistas ka Riia TTT Kadetid

29.10.2018

Naiste Eesti-Läti Ühisliigas teenis tabelisse juba seitsmend võidu Tallinna Ülikooli naiskond, kes alistas pühapäeval Riia TTT kadettide võistkonna numbritega 84.64.

Laupäeval Liepaja vastu kindla võidu teeninud Tallinna Ülikool ei jätnud ka päev hiljem midagi juhuse hooleks. Avaveerandi võitsid Janne Schasmini hoolealused 23:17 ja poolajaks suurendasid vahe juba 51:34-le. Sarnaselt mängule Liepaja vastu hoiti vahet teisel poolajal turvalisena ja hooaja seitsmes võit tuli TLÜ-le 20 punktiga, 84:64.

Skoori tegi kõige rohkem Kati Rausberg 21 punktiga, Annika Köster lisas võimsa kaksikduubli 20 silma ja 19 lauapalliga. 14 punkti peale jäi Trine Kasemägi. Riia poolt vastas 16 punktiga Elizabete Bulane.

Tallinna Ülikool peab järgmise kohtumise Eesti-Läti Ühisliigas 2.novembril koduse rivaali Audentese SK vastu.

G4S Noorteliiga kaotas Riia TTT Juunioridele 68:78. Janne Pulk viskas kaotusmängus kohtumise parimana 16 punkti, Marie Anette Sepp lisas 11 silma. Noorteliiga paikneb seitsme kaotusega üheksandal kohal.

Tartu Ülikool/Kalev jäi alla Daugavpilsi Ülikoolile 65:60. Tartlannade resultatiivseim oli Liina Vahi 14 punkti ja 8 lauapalliga, Kadi Kals lisas 12 silma ning Eleriin Vaino kogus 10 punkti, 5 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Kalev on liigatabelis nelja võidu ja nelja kaotusega kolmandal koha.