Ellen-Anett Põldmaa

FCR Media/Rapla KK sai revanši Riia TTT Juunioritelt

11.11.2016

Naiste Eesti-Läti Ühisliigas parandas tabeliseisu FCR Media/Rapla KK, võites koduväljakul Riia TTT Juuniore 79:69 (47:38). Kolmandal veerandil jäid eestlannad korra ka kaotusseisu.

Poolajaks saavutas Rapla klubi korraliku edu. Ent kolmandal veerandil tugevdas TTT koostööd ja kaitset, kuna Rapla mäng ei õnnestunud enam kaugeltki nii nagu esimesel poolajal – TTT J võitis veerandi 14:7. Korra, 25. minutil pääsesid lätlannad ka juhtima 50:49.

Murdehetkeks saigi neljanda veerandi algus, mil ridamisi tabasid kordamööda Pirgit Püü (paar kolmest) ja Darja Lipanskaja. Vahe tõmmati taas kümnele silmale ja sealt TTT enam üles ei tulnud.

vv: 100 vs 77 % (Raplal 11/11)

Rapla KK: Pirgit Püü 23+4+4, Ellen-Anett Põldmaa 12+7+3, Francisca Donders 11+12+6, Darja Lipanskaja 11 p, Laina Mesila-Kaarmann 10+8 lp.

TTT J.: Marianna Klavina  ja Luize Septe 17 p.

Tabeli tipp: TTT 5-0, Vega1/Liepaja 4-1, TLÜ 4-2, RSU/Merks 3-1, FCR Media/Rapla KK 3-2, TTT J. 3-3.