Naiste klubid kaotasid ühisliigas

05.11.2016

Eesti-Läti Ühisliigas olid laupäeval võistlustules kaks naiskonda. Kui FCR Media/Rapla jäi RSU/Merksile alla napilt 60:63, siis Tartu Ülikool/Kalev pidi suurfavoriidi Riia TTT 141:35 paremust tunnistama, vahendas ERR Sport.

Esimese veerandaja 17:15 võitnud Rapla lasi RSU eest teisel veerandajal, mis kaotati 8:25. Teisel poolajal tuli Rapla küll mängu tagasi, ent võiduni ei küündinud..

Rapla parimana viskas Pirgit Püü 17 punkti, Fransisca Dondersi arvele jäi 15 silma ja kuus lauapalli. RSU tulemuslikeim oli 21 punkti visanud Ance Aizsila.

Rapla klubi jäi alla lauas 39-50 ning kui kahepunktivisked taba sparemini Rapla (41 vs 26 %), siis kolmeseid kordades paremini RSU/Merks - 48 vs 17 % (ehk 25/12 vs 6/1).

Tartu naiskonna resultatiivseim oli kümme punkti visanud Anna Gret Asi, Nele Laurimaa lisas kaheksa silma. Riia TTT eest jõudsid kahekohalise punktiskoorini seitse naist.

Ühegi kaotuseta jätkavale Riia TTT-le oli võit viiendaks järjestikuseks, Tartu Ülikool/Kalev on saanud kuus kaotust. RSU/Merks on saanud kolm võitu ning Rapla kaks võitu ja kaks kaotust.

Pühapäeval kohtuvad kell 12 Tallinna Ülikool-RSU/Merks ning kell 15 G4S Noorteliiga-Läti Ülikool.