ONLINE mängud
Avis Utilitas Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam/Transcom
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
205 L 16.05.2020 13:00 Tartu Ülikool 57:52 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus Play-off
206 L 16.05.2020 15:00 Pärnu Sadam/Transcom 47:64 BC Kalev/Cramo oma kodus Play-off
203 K 13.05.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 46:61 BC Kalev/Cramo oma kodus Play-off
204 K 13.05.2020 19:00 Pärnu Sadam/Transcom 57:38 Tartu Ülikool oma kodus Play-off
201 E 11.05.2020 17:00 BC Kalev/Cramo 52:43 Rakvere Tarvas oma kodus Play-off
202 E 11.05.2020 19:00 Tartu Ülikool 76:61 Avis Utilitas Rapla oma kodus Play-off
019 L 09.05.2020 11:00 TALTECH 37:81 Rakvere Tarvas oma kodus Põhiturniir
020 L 09.05.2020 13:00 BC Kalev/Cramo 74:49 Tartu Ülikool oma kodus Põhiturniir
021 L 09.05.2020 15:00 Avis Utilitas Rapla 68:92 Pärnu Sadam/Transcom oma kodus Põhiturniir
016 K 06.05.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 62:59 Tartu Ülikool oma kodus Põhiturniir
017 K 06.05.2020 19:00 TALTECH 41:88 Pärnu Sadam/Transcom oma kodus Põhiturniir
018 K 06.05.2020 21:00 BC Kalev/Cramo 42:56 Avis Utilitas Rapla oma kodus Põhiturniir
013 E 04.05.2020 17:00 Pärnu Sadam/Transcom 61:40 BC Kalev/Cramo oma kodus Põhiturniir
014 E 04.05.2020 19:00 Tartu Ülikool 80:58 TALTECH oma kodus Põhiturniir
015 E 04.05.2020 21:00 Rakvere Tarvas 53:86 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus Põhiturniir
010 L 02.05.2020 11:00 BC Kalev/Cramo 67:65 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus Põhiturniir
011 L 02.05.2020 13:00 Avis Utilitas Rapla 65:49 Rakvere Tarvas oma kodus Põhiturniir
012 L 02.05.2020 15:00 Pärnu Sadam/Transcom 53:51 Tartu Ülikool oma kodus Põhiturniir
007 K 29.04.2020 17:00 Avis Utilitas Rapla 20:0 TALTECH oma kodus Põhiturniir
008 K 29.04.2020 19:00 Pärnu Sadam/Transcom 57:54 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus Põhiturniir
009 K 29.04.2020 21:00 Tartu Ülikool 71:46 Rakvere Tarvas oma kodus Põhiturniir
004 E 27.04.2020 17:00 Tartu Ülikool 80:56 Avis Utilitas Rapla oma kodus Põhiturniir
005 E 27.04.2020 19:00 Rakvere Tarvas 58:56 BC Kalev/Cramo oma kodus Põhiturniir
006 E 27.04.2020 21:00 Tallinna Kalev/TLÜ 93:48 TALTECH oma kodus Põhiturniir
001 L 25.04.2020 11:00 Rakvere Tarvas 55:68 Pärnu Sadam/Transcom oma kodus Põhiturniir
002 L 25.04.2020 13:00 Tallinna Kalev/TLÜ 79:63 Avis Utilitas Rapla oma kodus Põhiturniir
003 L 25.04.2020 15:00 TALTECH 48:94 BC Kalev/Cramo oma kodus Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 1. juuni
Margus Kluge (43)
Astrid Lindeberg (78)
Risto Puur (26)
Jaak Raie (44)
Homme, 2. juuni
Juhan Hellerma (34)
Heli Laino-Lunden (61)
Martin Rausberg (32)
Hendrik Ruut (26)
Lauri Tarlap (45)
Jörgen Õigus (34)
Sulge

Ülekanded