ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Treenerid

Marko Parkonen (neiud)
Sündinud: 25.10.1980

Treeneri kutsetase: V
Treeneristaaž: alates 2000
Täiendkoolitus: 2015-  FECC (Fiba Europe Coaching Certificate)


TÖÖKOGEMUS
 

2000-2007 Korvpalliklubi  „Kalevi Pojad“ korvpallikool
2007-2016  BC Kalev/Cramo korvpallikool

2016 -...... TTÜ korvpallikool / SK Rim

2007 Eesti U-16  poeglaste koondise abitreener

2011 Eesti U-18  noormeeste koondise abitreener

2013 Eesti U-16  tütarlaste  koondise  abitreener

2014 Eesti U-14 poeglaste  koondise  peatreener

2015 Eesti U-15 poeglaste  koondise  peatreener

2016 Eesti  U-14  tütarlaste koondise peatreener

 



----

INDREK VISNAPUU (noormehed)
Sündinud: 04.05.1976
Haridus: lõpetas 2000. aastal Tartu Ülikooli (kehakultuur)
Treeneri kutsetase: VII
Treeneristaaž: alates 1999

Saavutused mängijana:
1997/1998 Polaris (pronks)
1999/2000 TÜ/Delta (Eesti meister)
2002/2003 TTÜ/A. le Coq (hõbe) (mängiv treener)

treener:
2005–07 U18 noormeeste koondise peatreener
2008 U20 noorte meeste koondise peatreener


Saavutused treenerina:
TÜ/Rockiga (2007/2008 abitreener, 2009-jaanuar 2012 peatreener):
2008 FIBA EuroCup'il 4. koht
2009 Balti liiga pronks)
2010 Eesti meister
2009 ja 2011 G4S KML hõbe
2009, 2010 ja 2011 Eesti karikavõitja

vaata lisa Eesti Spordi Biograafiline Leksikon



RAUNO PEHKA (noormehed)
Sündinud: 01.01.1969
Haridus: Lõpetas 1987 TSIK-i, õppinud TPÜ-s inglise filoloogiat ning Eesti-Ameerika Ärikolledžis ja EBS-is ärijuhtimist.
Treeneri kutsetase: VI
Treeneristaaž: alates 2008

Saavutused mängijana:
kuulus NL-i noortekoondistesse (1985 kadettide EM-il ja 1988 juunioride EM-il 5. koht)
kuulus 1991-2004 Eesti koondisesse (1993 EM-i 6. koht, 2001 EM-i 13.-16. koht)

1987-89 mängis Riia ASK-is, Läti meister ja 1988 karikavõitja
1994 Riia SWH Brocen Läti meister ja karikavõitja
2001 Belgia meister ja superkarika võitja (Oostende Telindus)

Eesti meister
1992, 1995, 1996, 1998 BC Kalev
1997 BC Tallinn
2002, 2003 Tallinna Kalev

treener:
2008-09 Eesti meeste koondise abitreener
2010 Eesti U16 poiste koondise abitreener
2011-2012 Eesti U16 poiste koondise peatreener
2013 Eesti U18 poiste koondise peatreener
2014 Eesti U16 koondise peatreener

Vaata lisa Eesti Spordi Biograafiline Leksikon

Sünnipäevad
Täna, 20. jaanuar
Urmas Kask (45)
Taavi Leok (26)
Irina Lukjanovitš (35)
Margus Martin (44)
Janno Piht (41)
Tanel Sokk (34)
Raitel Võikar (30)
Homme, 21. jaanuar
Teet Dooner (45)
Martin Dorbek (28)
Madis Külaots (32)
Ib Lamp (72)
Andre Treier (16)
Sulge

Ülekanded