ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Jaan Puidet

Sünniaeg 04.01.1992
Pikkus 1.94
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

TalTech (Korvpalli Meistriliiga)
Eesti (Meeste Rahvuskoondise mängud)
TalTech (Estonian-Latvian Basketball League)
2018/2019, Korvpalli Meistriliiga, TalTech
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km627.366.172.834.671.333.172.674.000.834.832.673.003.331.170.171.8312.33
p-o sm61643717288191624529161820711174
kh km627.366.172.834.671.333.172.674.000.834.832.673.003.331.170.171.8312.33
kh sm61643717288191624529161820711174
2018/2019, Meeste Rahvuskoondise mängud, Eesti
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km214.173.002.001.000.500.000.001.003.004.001.001.500.000.500.001.005.50
pt sm22864210026823010211
kh km214.173.002.001.000.500.000.001.003.004.001.001.500.000.500.001.005.50
kh sm22864210026823010211
2018/2019, Estonian-Latvian Basketball League, TalTech
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km2129.097.383.623.191.193.102.295.001.956.955.293.003.291.570.522.7613.10
pt sm216111557667256548105411461116369331158275
p-o km231.738.005.003.000.504.003.004.502.006.502.503.004.500.000.001.0014.50
p-o sm26316106186941356900229
tt km226.726.004.501.500.505.505.002.501.504.002.503.504.002.000.003.0015.50
tt sm25312931111053857840631
kh km2529.117.323.803.041.083.362.564.761.926.684.843.043.441.480.442.6413.40
kh sm257281839576278464119481671217686371166335
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Heiki Riives (40)
Vaiko Riives (40)
Andry Sinivee (33)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Sulge

Ülekanded