ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Nikita Mihhailov

Sünniaeg 03.02.2006
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

TalTech BS/RIM (PU18-klassi EMV)
TalTech BS/RIM (PU16-klassi EMV)
TalTech BS/SK Rim (Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon)
2021/2022, PU18-klassi EMV, TalTech BS/RIM
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km90.020.000.000.000.111.110.560.000.000.000.001.560.000.000.000.001.33
pt sm900001105000014000012
kh km90.020.000.000.000.111.110.560.000.000.000.001.560.000.000.000.001.33
kh sm900001105000014000012
2021/2022, PU16-klassi EMV, TalTech BS/RIM
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km60.020.000.000.000.001.000.500.000.000.000.002.330.000.000.000.002.83
pt sm60000063000014000017
kh km60.020.000.000.000.001.000.500.000.000.000.002.330.000.000.000.002.83
kh sm60000063000014000017
2021/2022, Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon, TalTech BS/SK Rim
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km50.020.000.000.000.200.200.800.000.000.000.000.400.000.000.000.001.60
pt sm500001140000200008
kh km50.020.000.000.000.200.200.800.000.000.000.000.400.000.000.000.001.60
kh sm500001140000200008
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents