ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Johanna Brecher

Sünniaeg 16.04.2008
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Rapla Korvpallikool (TU14-klassi EMV)
Rapla Korvpallikool (TU14-klassi karikas)
2021/2022, TU14-klassi EMV, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km80.020.000.000.000.000.250.130.000.000.000.000.500.000.000.000.001.13
pt sm800000210000400009
kh km80.020.000.000.000.000.250.130.000.000.000.000.500.000.000.000.001.13
kh sm800000210000400009
2021/2022, TU14-klassi karikas, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km10.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.002.00
pt sm100000000000000002
p-o km10.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.001.000.000.000.000.002.00
p-o sm100000000000100002
kh km20.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.500.000.000.000.002.00
kh sm200000000000100004
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine