ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Rain Raadik

Sünniaeg 17.05.1989
Pikkus 2.08
Positsioon 5
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Korvpalliklubi Pärnu (Korvpalli Meistriliiga)
Noortekoondis/Audentes (Meeste I liiga)
Korvpalliklubi Pärnu (A-klassi noormeeste mv)
Estonia (BSBC - U18 M)
2006/2007, Korvpalli Meistriliiga, Korvpalliklubi Pärnu
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1822.014.562.331.280.392.561.442.941.894.830.392.891.890.280.441.067.28
pt sm1839682422374626533487752345819131
kh km1822.014.562.331.280.392.561.442.941.894.830.392.891.890.280.441.067.28
kh sm1839682422374626533487752345819131
2006/2007, Meeste I liiga, Noortekoondis/Audentes
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km60.020.000.000.000.332.671.170.000.000.000.001.830.000.000.000.008.50
pt sm600002167000011000051
p-o km30.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.001.000.000.000.000.002.67
p-o sm300000000000300008
vg km20.020.000.000.001.500.500.000.000.000.000.003.000.000.000.000.005.50
vg sm2000031000006000011
kh km110.020.000.000.000.451.550.640.000.000.000.001.820.000.000.000.006.36
kh sm1100005177000020000070
2006/2007, A-klassi noormeeste mv, Korvpalliklubi Pärnu
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km215.856.003.002.000.504.003.005.504.009.501.003.004.001.502.001.0010.50
p-o sm23212641861181926834221
kh km215.856.003.002.000.504.003.005.504.009.501.003.004.001.502.001.0010.50
kh sm23212641861181926834221
2006/2007, BSBC - U18 M, Estonia
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km310.922.000.670.670.000.670.001.330.001.330.002.330.670.331.001.331.33
pt sm3336220204040721344
kh km310.922.000.670.670.000.670.001.330.001.330.002.330.670.331.001.331.33
kh sm3336220204040721344
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Sünnipäevad
Täna, 1. aprill
Egert Haller (25)
Artur Ikkonen (27)
Mare Illaste (60)
Üllar Kerde (66)
Raido Kuusk (44)
Ilme Toots (79)
Homme, 2. aprill
Aleksandr Aleksandrov (36)
Kristel Jurno (33)
Andrus Lehismets (29)
Meelis Pastak (48)
Joosep Praks (18)
Rannar Raap (28)
Marek Ruut (22)
Sulge

Ülekanded