ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Timofei Jermakov

Sünniaeg 02.11.2009

Võistkonnad (Eestis)

TalTech BS/Altius (PU14-klassi EMV)
TalTech BS/Altius (PU13-klassi EMV)
TalTech BS/Altius (PU14-klassi karikas)
2021/2022, PU14-klassi EMV, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km70.020.000.000.000.142.431.860.000.000.000.002.140.000.000.000.0014.86
pt sm70000117130000150000104
p-o km413.324.501.751.750.501.500.751.751.002.751.502.251.750.250.750.5012.25
p-o sm4531877263741169713249
vg km30.020.000.000.000.002.671.000.000.000.000.004.330.000.000.000.009.00
vg sm30000083000013000027
kh km143.821.290.500.500.212.211.360.500.290.790.432.640.500.070.210.1412.86
kh sm145318773311974116377132180
2021/2022, PU13-klassi EMV, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km60.020.000.000.000.5010.005.670.000.000.000.002.000.000.000.000.0031.17
pt sm60000360340000120000187
p-o km10.020.000.000.001.004.001.000.000.000.000.004.000.000.000.000.0026.00
p-o sm1000014100004000026
vg km30.020.000.000.000.333.672.670.000.000.000.001.670.000.000.000.0022.33
vg sm30000111800005000067
kh km100.020.000.000.000.507.504.300.000.000.000.002.100.000.000.000.0028.00
kh sm100000575430000210000280
2021/2022, PU14-klassi karikas, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km213.036.002.500.500.003.002.001.501.002.501.003.501.001.000.500.5014.00
p-o sm226125106432527221128
kh km213.036.002.500.500.003.002.001.501.002.501.003.501.001.000.500.5014.00
kh sm226125106432527221128
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 18. mai
Marek Aun (39)
Peep Jalakas (37)
Kaarel Koolman (34)
Valmo Kriisa (48)
Marii-Heleen Penu (26)
Indrek Ruut (49)
Madis Soodla (25)
Ivar Tulit (34)
Homme, 19. mai
Tarmo Hein (40)
Johan Kärp (50)
Andrus Lamp (62)
Tormi Niits (24)
Merilin Oidjärv (26)
Marii Pilv (30)
Kaivo Pullisaar (34)
Rando Reining (47)
Doris Reva (38)
Riho Rõõmus (44)
Sulge

Ülekanded