ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Artur Sokolov

Sünniaeg 03.10.2009

Võistkonnad (Eestis)

TalTech BS/Altius (PU14-klassi EMV)
TalTech BS/Altius (PU13-klassi EMV)
2021/2022, PU14-klassi EMV, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km30.020.000.000.000.671.330.330.000.000.000.001.330.000.000.000.004.33
pt sm3000024100004000013
p-o km10.020.000.000.000.004.001.000.000.000.000.000.000.000.000.000.001.00
p-o sm100000410000000001
kh km40.020.000.000.000.502.000.500.000.000.000.001.000.000.000.000.003.50
kh sm4000028200004000014
2021/2022, PU13-klassi EMV, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km120.020.000.000.000.583.921.420.000.000.000.002.580.000.000.000.0018.00
pt sm120000747170000310000216
p-o km46.502.751.500.250.252.501.500.500.250.750.502.000.500.500.000.2510.25
p-o sm4261161110621328220141
vg km30.020.000.000.000.000.670.330.000.000.000.001.330.000.000.000.006.33
vg sm3000002100004000019
kh km191.380.580.320.050.423.111.260.110.050.160.112.260.110.110.000.0514.53
kh sm19261161859242132432201276
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. mai
Harri Ausmaa (31)
Joosep Heinla (20)
Tauri Raja (39)
Priit Roosimägi (40)
Triin Teppo (32)
Veljo Vares (41)
Homme, 30. mai
Indrek Küttis (70)
Raivo Tribuntsov (51)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa