ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Joosep Sula

Sünniaeg 22.05.2006
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Rae Koss/Rae Spordikool (Meeste II liiga)
Rae Spordikool/Kose SK (PU18-klassi EMV)
Rae Spordikool (PU16-klassi EMV)
Rae Spordikool (PU16-klassi karikas)
2021/2022, PU16-klassi EMV, Rae Spordikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km100.020.000.000.000.101.700.700.000.000.000.002.400.000.000.000.004.20
pt sm1000001177000024000042
p-o km319.675.672.330.670.004.672.672.002.004.001.001.673.000.330.001.677.33
p-o sm35917720148661235910522
vg km30.020.000.000.000.003.002.000.000.000.000.002.000.000.000.000.0012.67
vg sm3000009600006000038
tt km30.020.000.000.000.330.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.009.67
tt sm3000010000000000029
kh km193.120.890.370.110.112.111.110.320.320.630.161.840.470.050.000.266.89
kh sm195917722402166123359105131
2021/2022, PU16-klassi karikas, Rae Spordikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km10.020.000.000.001.001.000.000.000.000.000.002.000.000.000.000.007.00
p-o sm100001100000200007
kh km10.020.000.000.001.001.000.000.000.000.000.002.000.000.000.000.007.00
kh sm100001100000200007
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. juuni
Erika Eluri (66)
Külli Kubri-Lemberg (55)
Priit Lehismets (43)
Toomas Linamäe (57)
Jüri Pritšin (54)
Kätrin Varik (23)
Karl-Ingemar Viilver (33)
Homme, 30. juuni
Margus Laas (56)
Aleksandra Mazjakina (30)
Viive Müür-Pallok (87)
Tõnis Putko (32)
Taavi Telgma (44)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa