ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Laura Sõstar

Sünniaeg 29.03.2007
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Pärnu Spordikool (Naiste Korvpalli Liiga)
Pärnu Spordikool (TU19-klassi EMV)
Pärnu Spordikool (TU16-klassi EMV)
2021/2022, Naiste Korvpalli Liiga, Pärnu Spordikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km10.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.001.000.000.000.000.002.00
pt sm100000000000100002
vg km10.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.003.000.000.000.000.000.00
vg sm100000000000300000
kh km20.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.002.000.000.000.000.001.00
kh sm200000000000400002
2021/2022, TU19-klassi EMV, Pärnu Spordikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km27.391.500.500.000.000.000.000.500.000.500.500.500.000.000.001.501.00
pt sm2153100001011100032
kh km27.391.500.500.000.000.000.000.500.000.500.500.500.000.000.001.501.00
kh sm2153100001011100032
2021/2022, TU16-klassi EMV, Pärnu Spordikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km30.020.000.000.000.000.670.330.000.000.000.001.330.000.000.000.003.00
pt sm300000210000400009
p-o km10.020.000.000.000.004.001.000.000.000.000.000.000.000.000.000.003.00
p-o sm100000410000000003
kh km40.020.000.000.000.001.500.500.000.000.000.001.000.000.000.000.003.00
kh sm4000006200004000012
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 18. mai
Marek Aun (39)
Peep Jalakas (37)
Kaarel Koolman (34)
Valmo Kriisa (48)
Marii-Heleen Penu (26)
Indrek Ruut (49)
Madis Soodla (25)
Ivar Tulit (34)
Homme, 19. mai
Tarmo Hein (40)
Johan Kärp (50)
Andrus Lamp (62)
Tormi Niits (24)
Merilin Oidjärv (26)
Marii Pilv (30)
Kaivo Pullisaar (34)
Rando Reining (47)
Doris Reva (38)
Riho Rõõmus (44)
Sulge

Ülekanded