ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Polina Bodõlevskaja

Sünniaeg 02.04.2006
Pikkus 1.69
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Estonia WU16 (BSBC - U16 W)
TalTech BS/Altius (Naiste Korvpalli Liiga)
TalTech BS/Altius (TU19-klassi EMV)
TalTech BS/Altius (TU16-klassi EMV)
TalTech BS/Altius (TU16-klassi karikas)
2021/2022, BSBC - U16 W, Estonia WU16
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km38.472.000.670.330.000.000.000.000.330.330.000.000.330.000.000.331.33
pt sm3256210000110010014
kh km38.472.000.670.330.000.000.000.000.330.330.000.000.330.000.000.331.33
kh sm3256210000110010014
2021/2022, Naiste Korvpalli Liiga, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km610.193.171.001.830.831.000.830.670.501.170.170.670.500.330.000.506.33
pt sm6611961156543714320338
kh km610.193.171.001.830.831.000.830.670.501.170.170.670.500.330.000.506.33
kh sm6611961156543714320338
2021/2022, TU19-klassi EMV, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km821.955.382.133.000.631.130.750.752.132.881.131.131.500.880.132.256.88
pt sm8176431724596617239912711855
p-o km110.200.000.001.001.000.000.000.000.000.000.000.001.001.000.001.003.00
p-o sm1100011000000011013
kh km920.654.781.892.780.671.000.670.671.892.561.001.001.440.890.112.116.44
kh sm9186431725696617239913811958
2021/2022, TU16-klassi EMV, TalTech BS/Altius
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km70.020.000.000.000.574.433.140.000.000.000.002.140.000.000.000.0014.00
pt sm7000043122000015000098
kh km70.020.000.000.000.574.433.140.000.000.000.002.140.000.000.000.0014.00
kh sm7000043122000015000098
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 18. mai
Marek Aun (39)
Peep Jalakas (37)
Kaarel Koolman (34)
Valmo Kriisa (48)
Marii-Heleen Penu (26)
Indrek Ruut (49)
Madis Soodla (25)
Ivar Tulit (34)
Homme, 19. mai
Tarmo Hein (40)
Johan Kärp (50)
Andrus Lamp (62)
Tormi Niits (24)
Merilin Oidjärv (26)
Marii Pilv (30)
Kaivo Pullisaar (34)
Rando Reining (47)
Doris Reva (38)
Riho Rõõmus (44)
Sulge

Ülekanded