ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Robin Rukis

Sünniaeg 28.12.2004
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Keila Korvpallikool II (Meeste II liiga)
Keila Korvpallikool (PU18-klassi EMV)
Keila Korvpallikool (PU18-klassi karikas)
2021/2022, Meeste II liiga, Keila Korvpallikool II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km813.963.251.882.000.380.380.132.630.383.000.631.130.500.750.251.135.00
pt sm81122615163312132459462940
kh km813.963.251.882.000.380.380.132.630.383.000.631.130.500.750.251.135.00
kh sm81122615163312132459462940
2021/2022, PU18-klassi EMV, Keila Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km629.117.834.003.831.672.331.173.001.834.831.671.502.500.830.672.8314.17
pt sm61754724231014718112910915541785
vg km318.986.003.332.000.331.331.001.332.003.330.333.001.671.670.000.338.67
vg sm35718106143461019550126
kh km925.737.223.783.221.222.001.112.441.894.331.222.002.221.110.442.0012.33
kh sm923265342911181022173911182010418111
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded