ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Remi-Andero Rumm

Sünniaeg 25.02.2007
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Rakvere Spordikool/Tarvas I (PU16-klassi EMV)
Rakvere Spordikool/Tarvas (PU16-klassi karikas)
2021/2022, PU16-klassi EMV, Rakvere Spordikool/Tarvas I
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km50.020.000.000.000.402.200.800.000.000.000.003.600.000.000.000.008.40
pt sm500002114000018000042
vg km30.020.000.000.001.002.330.670.000.000.000.001.000.000.000.000.0015.00
vg sm3000037200003000045
kh km80.020.000.000.000.632.250.750.000.000.000.002.630.000.000.000.0010.88
kh sm800005186000021000087
2021/2022, PU16-klassi karikas, Rakvere Spordikool/Tarvas
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km211.213.001.000.500.003.501.501.500.502.000.502.503.000.000.001.006.50
p-o sm22262107331415600213
kh km211.213.001.000.500.003.501.501.500.502.000.502.503.000.000.001.006.50
kh sm22262107331415600213
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded