ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Christopher Lenk

Sünniaeg 12.12.2004
Pikkus 1.83
Positsioon 3
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Keila Korvpallikool (Meeste I liiga)
Keila Korvpallikool II (Meeste II liiga)
Keila Korvpallikool (Meeste karikas)
Keila Korvpallikool (PU18-klassi EMV)
Keila Korvpallikool (PU18-klassi karikas)
2021/2022, Meeste I liiga, Keila Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km324.575.333.002.670.333.672.673.000.333.331.333.002.331.670.332.339.67
pt sm37416981118911049751729
kh km324.575.333.002.670.333.672.673.000.333.331.333.002.331.670.332.339.67
kh sm37416981118911049751729
2021/2022, Meeste II liiga, Keila Korvpallikool II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km321.317.674.002.671.001.331.001.671.673.331.002.332.001.671.002.6712.00
pt sm36423128343551037653836
kh km321.317.674.002.671.001.331.001.671.673.331.002.332.001.671.002.6712.00
kh sm36423128343551037653836
2021/2022, Meeste karikas, Keila Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km314.563.331.002.000.672.001.332.330.332.671.000.671.331.331.001.675.33
p-o sm344103626471832443516
kh km314.563.331.002.000.672.001.332.330.332.671.000.671.331.331.001.675.33
kh sm344103626471832443516
2021/2022, PU18-klassi EMV, Keila Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km136.4724.0014.008.000.007.005.006.001.007.003.001.0010.001.006.004.0033.00
pt sm13624148075617311016433
vg km323.0216.6712.677.672.672.672.003.331.675.003.001.673.003.331.331.3335.33
vg sm369503823886105159591044106
kh km426.3818.5013.007.752.003.752.754.001.505.503.001.504.752.752.502.0034.75
kh sm410674523181511166221261911108139
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Homme, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Sulge

Ülekanded