ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Maarja Grünmann

Sünniaeg 20.05.2003
Pikkus 1.76
Positsioon 3
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Audentese Spordiklubi (Naiste meistriliiga)
Audentese Spordiklubi (Naiste karikas)
Estonia WU16 (BSBC - U16 W)
Audentese SK/TSK (TU16-klassi EMV)
Audentese SK/TSK (TU16-klassi karikas)
2018/2019, Naiste meistriliiga, Audentese Spordiklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km516.502.201.000.800.401.201.001.600.402.000.801.801.000.600.400.804.20
p-o sm5821154265821049532421
kh km516.502.201.000.800.401.201.001.600.402.000.801.801.000.600.400.804.20
kh sm5821154265821049532421
2018/2019, Naiste karikas, Audentese Spordiklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km44.830.250.000.500.500.500.250.500.250.750.001.750.250.000.000.252.25
p-o sm4191022212130710019
kh km44.830.250.000.500.500.500.250.500.250.750.001.750.250.000.000.252.25
kh sm4191022212130710019
2018/2019, TU16-klassi EMV, Audentese SK/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km30.020.000.000.003.675.333.330.000.000.000.001.330.000.000.000.0025.67
pt sm3000011161000004000077
p-o km230.448.504.004.000.501.500.505.001.006.003.503.503.006.000.003.0010.00
p-o sm261178813110212776120620
vg km50.020.000.000.001.004.802.600.000.000.000.002.600.000.000.000.0016.00
vg sm5000052413000013000080
kh km106.101.700.800.801.704.302.401.000.201.200.702.400.601.200.000.6017.70
kh sm106117881743241021272461206177
2018/2019, TU16-klassi karikas, Audentese SK/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km135.9514.006.004.001.000.000.0014.003.0017.003.001.002.001.003.004.0015.00
p-o sm13614641001431731213415
kh km135.9514.006.004.001.000.000.0014.003.0017.003.001.002.001.003.004.0015.00
kh sm13614641001431731213415
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (39)
Ants Norak (40)
Aurika Raamat (58)
Rene Raaperi (37)
Tiiu Ronk Kukk (83)
Anastassia Vahruðeva (30)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (38)
Ermil Kuldkepp (59)
Andre Pärn (42)
Ela Tihane (35)
Sonata Eliis Timofejeva (18)
Sulge

Ülekanded