ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Leemet Loik

Sünniaeg 07.04.2001
Pikkus 1.98
Positsioon 2
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

G4S Noorteliiga (Alexela Korvpalli Meistriliiga)
G4S Noorteliiga II (Meeste I liiga)
Audentese SK (PU18-klassi EMV)
Audentese SK (PU18-klassi karikas)
2017/2018, Alexela Korvpalli Meistriliiga, G4S Noorteliiga
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1322.286.923.233.081.230.620.623.150.543.691.081.461.080.920.463.0810.77
pt sm1329090424016884174814191412640140
kh km1322.286.923.233.081.230.620.623.150.543.691.081.461.080.920.463.0810.77
kh sm1329090424016884174814191412640140
2017/2018, Meeste I liiga, G4S Noorteliiga II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km2124.918.334.713.761.482.331.955.521.146.671.902.332.241.100.712.8615.81
pt sm21523175997931494111624140404947231560332
p-o km228.037.502.006.001.002.002.006.000.506.501.004.001.500.001.001.509.00
p-o sm256154122441211328302318
kh km2325.188.264.483.961.432.301.965.571.096.651.832.482.171.000.742.7415.22
kh sm235791901039133534512825153425750231763350
2017/2018, PU18-klassi EMV, Audentese SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1336.4920.5410.317.462.549.157.7711.691.4613.152.541.927.233.001.234.4636.00
pt sm13474267134973311910115219171332594391658468
p-o km432.6015.757.256.003.253.503.007.500.257.753.252.003.252.751.504.7527.25
p-o sm4130632924131412301311381311619109
vg km30.020.000.000.003.007.336.000.000.000.000.001.000.000.000.000.0037.00
vg sm3000092218000030000111
kh km2030.2416.508.156.052.757.756.559.101.0010.102.301.805.352.501.103.8534.40
kh sm2060533016312155155131182202024636107502277688
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
kh = Kogu hooaeg
Sünnipäevad
Täna, 22. juuni
Heiki Kortspärn (67)
Reni Alvin Kuimet (21)
Imbi Tee (54)
Lauri Vahtramäe (30)
Tarvo Villomann (78)
Homme, 23. juuni
Kristo Aab (33)
Rein Kaljula (76)
Urmas Lepik (68)
Guido Park (55)
Ivo Van Tamm (22)
Sulge

Ülekanded