ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Leemet Loik

Sünniaeg 07.04.2001
Pikkus 1.98
Positsioon 2
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Tallinna Kalev/TLÜ (Korvpalli Meistriliiga)
Audentese SK (PU18-klassi EMV)
Audentese SK (PU18-klassi karikas)
Tallinna Kalev/TLÜ (Estonian-Latvian Basketball League)
2018/2019, Korvpalli Meistriliiga, Tallinna Kalev/TLÜ
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km511.101.200.601.400.400.200.200.800.000.800.400.400.400.200.200.802.60
p-o sm55663721140422211413
kh km511.101.200.601.400.400.200.200.800.000.800.400.400.400.200.200.802.60
kh sm55663721140422211413
2018/2019, PU18-klassi EMV, Audentese SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km833.8513.637.507.752.753.383.0011.502.3813.884.631.884.132.880.383.8826.25
pt sm82711096062222724921911137153323331210
vg km10.020.000.000.000.006.005.000.000.000.000.002.000.000.000.000.0025.00
vg sm1000006500002000025
kh km930.0912.116.676.892.443.673.2210.222.1112.334.111.893.672.560.333.4426.11
kh sm92711096062223329921911137173323331235
2018/2019, PU18-klassi karikas, Audentese SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km140.0017.008.005.001.0013.0011.0011.002.0013.002.003.0011.002.000.003.0030.00
p-o sm14017851131111213231120330
kh km140.0017.008.005.001.0013.0011.0011.002.0013.002.003.0011.002.000.003.0030.00
kh sm14017851131111213231120330
2018/2019, Estonian-Latvian Basketball League, Tallinna Kalev/TLÜ
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km2621.903.851.652.541.040.770.622.270.692.961.151.501.000.850.081.887.04
pt sm26569100436627201659187730392622249183
tt km214.143.001.002.501.001.001.001.500.502.000.001.001.500.500.000.006.00
tt sm22862522231402310012
kh km2821.353.791.612.541.040.790.642.210.682.891.071.461.040.820.071.756.96
kh sm28598106457129221862198130412923249195
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Sünnipäevad
Täna, 26. aprill
Markko Arro (42)
Annika Härmits (53)
Oliver Jakobson (36)
Triinu Ojala (17)
Homme, 27. aprill
Anna Bespalova (28)
Alan Kalda (31)
Erik Keedus (29)
Margot Paavel (32)
Marta-Liisa Suitslepp (24)
Tarmo Unt (31)
Martin Viiask (36)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML medalimängud 2019