ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Reinar Hallik

Sünniaeg 05.01.1984
Pikkus 2.08
Positsioon 4
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium (Meeste II liiga)
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium (Meeste karikas)
Tuula Dynamo (Meesseeniorite mv al 35)
2020/2021, Meeste II liiga, Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km633.933.832.338.173.003.672.839.501.0010.505.001.673.831.671.333.5016.50
pt sm6204231449182217576633010231082199
kh km633.933.832.338.173.003.672.839.501.0010.505.001.673.831.671.333.5016.50
kh sm6204231449182217576633010231082199
2020/2021, Meeste karikas, Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km234.072.501.006.502.504.504.505.000.505.504.003.004.501.502.505.0014.00
p-o sm268521359910111869351028
kh km234.072.501.006.502.504.504.505.000.505.504.003.004.501.502.505.0014.00
kh sm268521359910111869351028
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Homme, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10