ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
092 P 09.02.2020 13:15 Rapla Korvpallikool TalTech BS/RIM II Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
041 P 09.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
065 P 09.02.2020 14:30 SK Nord Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
093 P 09.02.2020 14:30 TalTech BS/Kiili SK SK Nord 2 Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
035 P 09.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK KK Viimsi Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
161 P 09.02.2020 16:00 TALTECH Latvijas Universitate Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
194 P 09.02.2020 16:30 SK Nord I Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
103 E 10.02.2020 Võrumaa Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
105 E 10.02.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK KA Tallinna Kalev *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
163 T 11.02.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla VEF Riga Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
108 K 12.02.2020 18:30 Rapla Korvpallikool BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
104 K 12.02.2020 18:40 Terminal Oil KK Viimsi Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
164 K 12.02.2020 19:00 BK Ventspils Pärnu Sadam Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
165 K 12.02.2020 19:00 BK Ogre Tartu Ülikool Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
107 N 13.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Kalevi Palliklubi Jüri Spordihoone Saku II liiga
106 N 13.02.2020 20:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Tervisekeskus Saku II liiga
166 R 14.02.2020 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 R 14.02.2020 Rakvere Tarvas BK Liepaja Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
099 R 14.02.2020 17:45 Balteco Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
097 R 14.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Ülikool/Kuremaa SK Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
100 R 14.02.2020 19:15 Kadrina Karud Eesti Maaülikool/SKARCON Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
102 R 14.02.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
101 R 14.02.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa G4S Noorteliiga Jõhvi Spordihall Saku I liiga
098 R 14.02.2020 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
170 L 15.02.2020 Pärnu Sadam AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 15.02.2020 RSU Tartu Ülikool/Kalev Riia Douglas BBL
054 L 15.02.2020 11:00 KK Viimsi U15 Must KK HITO/BC Karjamaa Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
029 L 15.02.2020 12:00 Pärnu Spordikool BC STAR Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
055 L 15.02.2020 12:45 KK Viimsi U16 Must/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas II Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
029 L 15.02.2020 13:00 SK Nord 2004 SK Nord 2005/TSK Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
006 L 15.02.2020 14:30 Keila Korvpallikool I Audentese SK I Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
077 L 15.02.2020 14:30 Rapla Korvpallikool Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
118 L 15.02.2020 14:30 Audentese SK II Saku KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
056 L 15.02.2020 15:45 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U16 Must/TSK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
084 L 15.02.2020 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Kose Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
012 L 15.02.2020 17:00 G4S Noorteliiga TTT Riga Juniors Tallinn, Audentes (väike saal) Douglas BBL II div
168 L 15.02.2020 17:00 VEF Riga BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
169 L 15.02.2020 17:00 Jurmala Betsafe Tartu Ülikool Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
057 L 15.02.2020 17:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
111 P 16.02.2020 10:00 GAG Korvpalliklubi U14 Keila Korvpallikool II Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
168 P 16.02.2020 10:15 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
112 P 16.02.2020 11:45 Kesklinna KK U14 SK Nord III Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
005 P 16.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK SK Nord I Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
088 P 16.02.2020 12:00 Audentese SK Viljandi SK/Paide KK7 Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
747 P 16.02.2020 12:00 Keila Korvpallikool I Rapla/Kohila Keila Kooli võimla PU14-klassi EMV
040 P 16.02.2020 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Sillamäe Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
069 P 16.02.2020 12:15 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Erkmaa KK Kuressaare Spordikeskus PU18-klassi EMV
021 P 16.02.2020 13:00 Saku KK Rakvere Spordikool/Tarvas Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
005 P 16.02.2020 13:30 KK Viimsi SK Nord Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded