ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
016 P 12.01.2020 17:30 TalTech BS/Haabersti SK KK Viimsi U14 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
124 P 12.01.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA Rakvere Tarvas Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
079 E 13.01.2020 Alutaguse KK BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
083 E 13.01.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK KK Viimsi *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
084 E 13.01.2020 Terminal Oil Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
126 T 14.01.2020 19:00 BC Kalev/Cramo Latvijas Universitate Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
082 T 14.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool KA Tallinna Kalev Keila Tervisekeskus Saku II liiga
127 K 15.01.2020 BC Kalev/Cramo Tartu Ülikool Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
129 K 15.01.2020 BC Valga-Valka/Maks&Moorits BK Liepaja Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
128 K 15.01.2020 19:00 BK Ogre VALMIERA GLASS VIA Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
074 N 16.01.2020 19:00 G4S Noorteliiga Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
073 N 16.01.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Balteco Tartu, TÜ sph Saku I liiga
010 N 16.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
081 N 16.01.2020 20:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Ülikooli Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
077 R 17.01.2020 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
078 R 17.01.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Tamsalu Los Toros/TALTECH Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
080 R 17.01.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
075 R 17.01.2020 19:15 Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
076 R 17.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Betoonimeister/SK Nord/Cramo Jõhvi Spordihall Saku I liiga
130 L 18.01.2020 17:00 BK Ventspils BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
131 L 18.01.2020 17:00 VEF Riga Tallinna Kalev/TLÜ Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
132 L 18.01.2020 17:00 TALTECH AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
133 L 18.01.2020 17:00 Jurmala Betsafe BC Valga-Valka/Maks&Moorits Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
024 L 18.01.2020 17:00 Tallinna Ülikool Kaunos Aistes-LSMU Kristiine spordimaja Douglas BBL
056 P 19.01.2020 14:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
004 P 19.01.2020 16:00 KK Viimsi Rakvere Spordikool/Tarvas Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
064 P 19.01.2020 16:00 SK Nord Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
011 P 19.01.2020 16:00 Tartu Ülikool/Kalev Kaunos Aistes-LSMU Tartu, TÜ sph (punane saal) Douglas BBL
135 P 19.01.2020 17:00 Tartu Ülikool Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
134 P 19.01.2020 17:30 Latvijas Universitate BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
087 E 20.01.2020 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
089 E 20.01.2020 Võrumaa Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
090 E 20.01.2020 Terminal Oil Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
079 T 21.01.2020 17:30 G4S Noorteliiga Paide Viking Window Tallinn, Audentes (väike saal) Saku I liiga
085 T 21.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Alutaguse KK Tartu Korvpallikool Saku II liiga
137 K 22.01.2020 Tallinna Kalev/TLÜ BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 K 22.01.2020 19:00 KK Viimsi Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
136 K 22.01.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA Jurmala Betsafe Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
080 K 22.01.2020 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu Kalev/Estiko Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
086 K 22.01.2020 20:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu Ülikooli Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
081 N 23.01.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph Saku I liiga
082 N 23.01.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
083 R 24.01.2020 KA Tallinna Kalev/TSK Kadrina Karud *kuupäev täpsustamisel Saku I liiga
138 R 24.01.2020 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
139 R 24.01.2020 Rakvere Tarvas TALTECH Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
084 R 24.01.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Balteco Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
025 L 25.01.2020 Tallinna Ülikool TTT Riga Kristiine spordimaja Douglas BBL
140 L 25.01.2020 17:00 BK Ventspils Latvijas Universitate Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
141 L 25.01.2020 17:00 Jurmala Betsafe VEF Riga Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
142 L 25.01.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15
 
Sünnipäevad
Täna, 22. oktoober
Riina Saarma (74)
Joosep Toim (94)
Homme, 23. oktoober
Kristjan Kangur (37)
Milvi Tiik (84)
Sulge

Ülekanded