ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
095 N 30.01.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Terminal Oil Jüri Spordihoone Saku II liiga
089 R 31.01.2020 17:45 Balteco Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
090 R 31.01.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
147 R 31.01.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla BK Ogre Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
148 R 31.01.2020 19:00 VEF Riga VALMIERA GLASS VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 R 31.01.2020 19:15 Kadrina Karud G4S Noorteliiga Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
086 R 31.01.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
087 R 31.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi/Noto Jõhvi Spordihall Saku I liiga
132 L 01.02.2020 10:15 TalTech BS/Rae SK BC STAR Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
083 L 01.02.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Korvpallikool I Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
134 L 01.02.2020 11:00 Saku KK Korvpalliklubi Pärnu Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
057 L 01.02.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK II KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
012 L 01.02.2020 12:00 Erkmaa KK SK Nord 2005/TSK Kambja sph PU16-klassi EMV
069 L 01.02.2020 12:00 Kose Spordikool SK Nord 2004 Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
076 L 01.02.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese SK I Alu spordihoone PU16-klassi EMV
116 L 01.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK II Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
135 L 01.02.2020 12:45 Audentese SK II Keila Korvpallikool II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
031 L 01.02.2020 13:00 Sillamäe Kalev BC STAR Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
136 L 01.02.2020 14:30 Korvpalliklubi Pärnu Audentese SK II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
117 L 01.02.2020 15:00 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
001 L 01.02.2020 16:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK HITO/BC Karjamaa Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
137 L 01.02.2020 16:15 Keila Korvpallikool II Saku KK Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
053 L 01.02.2020 16:30 KK Viimsi U16 Must/TSK KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
149 L 01.02.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ BK Ventspils Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
150 L 01.02.2020 18:00 TALTECH Jurmala Betsafe Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
704 P 02.02.2020 00:00 Viljandi SK/Paide KK7 Saku KK Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klassi EMV
128 P 02.02.2020 11:00 RSKsPORTKUNDA Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
019 P 02.02.2020 12:00 Erkmaa KK Tartu Kalevi Palliklubi Kambja sph PU18-klassi EMV
004 P 02.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK Rapla/Kohila Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
110 P 02.02.2020 12:00 GAG Korvpalliklubi U14 Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
164 P 02.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
016 P 02.02.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
129 P 02.02.2020 12:45 Kadrina/Tamsalu DELTA/Nõo/Tartu vald Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
107 P 02.02.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
165 P 02.02.2020 13:45 TalTech BS/NEWOX Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
028 P 02.02.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO KK Viimsi Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
057 P 02.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
053 P 02.02.2020 14:30 KK HITO/BC Karjamaa Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus PU18-klassi EMV
087 P 02.02.2020 14:30 Audentese SK Keila Korvpallikool I Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Alu spordihoone PU18-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 BK Jelgava G4S Noorteliiga Zemgale Olympic Centre Douglas BBL II div
166 P 02.02.2020 16:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
130 P 02.02.2020 16:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kadrina/Tamsalu Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
193 P 02.02.2020 16:30 SK Nord I Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
151 P 02.02.2020 17:00 Tartu Ülikool BK Ventspils Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
152 P 02.02.2020 17:30 Latvijas Universitate BC Valga-Valka/Maks&Moorits Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 P 02.02.2020 17:45 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded