ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
062 K 11.12.2019 18:40 Terminal Oil Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
056 K 11.12.2019 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
009 N 12.12.2019 Tallinna Ülikool Tartu Ülikool/Kalev Kristiine spordimaja Douglas BBL
066 N 12.12.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph Saku II liiga
057 N 12.12.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
058 R 13.12.2019 19:00 KK Viimsi/Noto Paide Viking Window Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
095 R 13.12.2019 19:00 Rakvere Tarvas BK Ventspils Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 R 13.12.2019 19:15 Rapla Korvpallikool BC STAR Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste esiliiga
059 R 13.12.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Balteco Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
060 R 13.12.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Kadrina Karud Jõhvi Spordihall Saku I liiga
023 L 14.12.2019 Tallinna Ülikool RSU Kristiine spordimaja Douglas BBL
005 L 14.12.2019 15:30 Keila Korvpallikool I Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
096 L 14.12.2019 17:00 TALTECH BK Ventspils Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 L 14.12.2019 17:00 VEF Riga AVIS UTILITAS Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
098 L 14.12.2019 17:00 Jurmala Betsafe VALMIERA GLASS VIA Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
100 P 15.12.2019 Pärnu Sadam BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
086 P 15.12.2019 12:00 Audentese SK Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
004 P 15.12.2019 17:00 Audentese Spordiklubi/TSK Tartu Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
099 P 15.12.2019 17:00 Tartu Ülikool BK Ogre Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
101 P 15.12.2019 17:30 Latvijas Universitate Tallinna Kalev/TLÜ Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
070 E 16.12.2019 Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Ülikooli Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
072 E 16.12.2019 KK Viimsi Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
061 T 17.12.2019 17:30 G4S Noorteliiga KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) Saku I liiga
069 T 17.12.2019 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone Saku II liiga
071 K 18.12.2019 18:40 Terminal Oil KA Tallinna Kalev Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
102 K 18.12.2019 19:00 VALMIERA GLASS VIA BC Kalev/Cramo Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
103 K 18.12.2019 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ BC Valga-Valka/Maks&Moorits Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
068 N 19.12.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
065 R 20.12.2019 18:30 Tartu Kalev/Estiko Balteco Turu tn spordihoone Saku I liiga
066 R 20.12.2019 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
062 R 20.12.2019 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Ülikool/Kuremaa SK Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
104 R 20.12.2019 19:00 Rakvere Tarvas Tartu Ülikool Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
067 R 20.12.2019 19:30 Alutaguse KK Rapla Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
063 R 20.12.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Eesti Maaülikool/SKARCON Jõhvi Spordihall Saku I liiga
064 R 20.12.2019 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Karud Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
105 L 21.12.2019 17:00 BK Ogre BK Ventspils Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
106 L 21.12.2019 17:00 Jurmala Betsafe BK Liepaja Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
107 P 22.12.2019 17:30 Latvijas Universitate VEF Riga Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
108 R 27.12.2019 19:00 Rakvere Tarvas VEF Riga Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 L 28.12.2019 17:00 BK Ventspils BC Kalev/Cramo Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
110 L 28.12.2019 17:00 Jurmala Betsafe Pärnu Sadam Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
111 L 28.12.2019 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
112 L 28.12.2019 19:00 VALMIERA GLASS VIA TALTECH Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
113 P 29.12.2019 14:00 BK Liepaja BC Kalev/Cramo Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
114 P 29.12.2019 17:00 Tartu Ülikool Latvijas Universitate Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
115 P 29.12.2019 17:00 BK Ogre VEF Riga Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
014 T 31.12.2019 14:00 Sillamäe Kalev/Gümnaasium BK Narva Sillamäe spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
073 E 06.01.2020 KA Tallinna Kalev Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
075 E 06.01.2020 Võrumaa Tartu Kalevi Palliklubi *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
077 E 06.01.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK Rapla Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15
 
Sünnipäevad
Täna, 22. oktoober
Riina Saarma (74)
Joosep Toim (94)
Homme, 23. oktoober
Kristjan Kangur (37)
Milvi Tiik (84)
Sulge

Ülekanded