ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
109 R 21.02.2020 19:30 Alutaguse KK Terminal Oil Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
106 R 21.02.2020 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
119 L 22.02.2020 10:00 Audentese SK II TalTech BS/Rae SK II Tallinn, Audentes (suur saal) PU16-klassi EMV
168 L 22.02.2020 11:00 DELTA/Nõo/Tartu vald Reinar Halliku Korvpallikool Vastse-Kuuste Kool PU16-klassi EMV
120 L 22.02.2020 11:45 Saku KK TalTech BS/RIM/Haabersti SK Tallinn, Audentes (suur saal) PU16-klassi EMV
014 L 22.02.2020 12:00 Erkmaa KK SK Nord 2004 Kambja sph PU16-klassi EMV
151 L 22.02.2020 12:00 Orissaare Sport Keila Korvpallikool II Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
035 L 22.02.2020 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
054 L 22.02.2020 12:00 KA Tallinna Kalev BC STAR Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
050 L 22.02.2020 12:45 Audentese SK I Kose Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
169 L 22.02.2020 12:45 Viljandi SK KK HITO/BC Karjamaa U15 Vastse-Kuuste Kool PU16-klassi EMV
035 L 22.02.2020 13:00 KK HITO/BC Karjamaa U18 Enteh Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
030 L 22.02.2020 13:00 SK Nord 2005/TSK Keila Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
173 L 22.02.2020 14:00 BK Liepaja Jurmala Betsafe Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
078 L 22.02.2020 14:30 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
121 L 22.02.2020 15:00 TalTech BS/Rae SK II Saku KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
152 L 22.02.2020 15:00 Orissaare Sport Korvpalliklubi Pärnu Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
170 L 22.02.2020 15:00 Reinar Halliku Korvpallikool Viljandi SK Vastse-Kuuste Kool PU16-klassi EMV
122 L 22.02.2020 16:45 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Audentese SK II Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
171 L 22.02.2020 16:45 KK HITO/BC Karjamaa U15 DELTA/Nõo/Tartu vald Vastse-Kuuste Kool PU16-klassi EMV
176 L 22.02.2020 17:00 Tartu Kalevi Palliklubi Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Variku Spordihoone PU16-klassi EMV
111 L 22.02.2020 19:00 KK Viimsi Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
155 P 23.02.2020 10:30 Rapla Korvpallikool Korvpalliklubi Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
115 P 23.02.2020 11:00 KK Viimsi U13 Must KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
132 P 23.02.2020 11:00 RSKsPORTKUNDA Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
006 P 23.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK Audentese SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
076 P 23.02.2020 12:00 Rapla/Kohila Viljandi SK/Paide KK7 Kohila Spordihoone PU14-klassi EMV
116 P 23.02.2020 12:45 BC STAR KA Tallinna Kalev/Maardu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
133 P 23.02.2020 12:45 Kadrina/Tamsalu Reinar Halliku Korvpallikool II Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
059 P 23.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
066 P 23.02.2020 14:30 SK Nord Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
036 P 23.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
117 P 23.02.2020 15:45 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
134 P 23.02.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Kadrina/Tamsalu Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
118 P 23.02.2020 17:30 KA Tallinna Kalev/Maardu KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
135 P 23.02.2020 17:45 Reinar Halliku Korvpallikool II RSKsPORTKUNDA Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
002 P 23.02.2020 19:00 Eesti Itaalia Tallinn, Saku Suurhall EuroBasket 2021 kvalifikatsioon
074 T 25.02.2020 19:00 G4S Noorteliiga Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
177 K 26.02.2020 18:00 TALTECH BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
174 K 26.02.2020 19:00 BC Kalev/Cramo Rakvere Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
175 K 26.02.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA BK Liepaja Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
176 K 26.02.2020 19:00 VEF Riga Tartu Ülikool Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
069 N 27.02.2020 19:00 G4S Noorteliiga KK Viimsi/Noto Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
127 N 27.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Alutaguse KK Jüri Spordihoone Saku II liiga
706 L 29.02.2020 10:30 Korvpalliklubi Pärnu Rae Spordikool/KK Rae Koss Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
707 L 29.02.2020 12:00 Rae Spordikool/KK Rae Koss Keila Korvpallikool Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
771 L 29.02.2020 12:30 DELTA/Nõo/Tartu vald Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
708 L 29.02.2020 13:30 Keila/Kohila/Saue KK Audentese SK Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
709 L 29.02.2020 15:00 Korvpalliklubi Pärnu Audentese SK Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
178 L 29.02.2020 17:00 BK Ventspils AVIS UTILITAS Rapla Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13
 
Sünnipäevad
Täna, 28. jaanuar
Agur Lunden (60)
Mihkel Mager (31)
Mihkel Männiste (31)
Rutmar Ploomipuu (51)
Janne Pulk (20)
Homme, 29. jaanuar
Priit Heinaste (33)
Tõnn Kuuli (36)
Karri Kuus (32)
Kristi Mõistus (36)
Imre Triisberg (39)
Sulge

Ülekanded