ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
031 L 14.11.2020 14:30 Haabersti SK BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
009 L 14.11.2020 16:30 BC Elva/CHK Korvpallinaiskond OSK Elva Spordihoone Naiste esiliiga
031 L 14.11.2020 16:30 KA Tallinna Kalev Narva PSK Narva Spordikeskus TU16-klassi EMV
023 L 14.11.2020 17:00 BK Ventspils BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
059 L 14.11.2020 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
011 L 14.11.2020 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse Sillamäe gümnaasium Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
012 L 14.11.2020 17:00 Enteh Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
022 L 14.11.2020 19:00 Valmiera Glass/VIA VEF Riga Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
034 P 15.11.2020 BA Tallinna Kalev Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
036 P 15.11.2020 Baar Balti Jaamas IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
037 P 15.11.2020 KK Viimsi Harku vald Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
040 P 15.11.2020 Alexela/Mediq Eesti Play Arena/Altius Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
027 P 15.11.2020 BC Southwestern Eelviimased/Fit360.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
029 P 15.11.2020 Exmet TalTech/SK Rim Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
045 P 15.11.2020 Kose Morsad Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
047 P 15.11.2020 Altius/Play Arena Tabasalu Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
048 P 15.11.2020 Swedbank Kiili Spordiklubi Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
078 P 15.11.2020 11:00 Delta SK/Nõo KK HITO/BC Karjamaa Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
003 P 15.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO TalTech BS/Fenster/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
030 P 15.11.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese SK Alu spordihoone PU18-klassi EMV
058 P 15.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
077 P 15.11.2020 12:00 Kose SK/Rae SK Tartu Ülikooli KK/Metec Kose Gümnaasium PU18-klassi EMV
032 P 15.11.2020 12:00 Sleepit/Retlar KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
033 P 15.11.2020 12:00 Coop/Mefab N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
034 P 15.11.2020 12:00 BC Lival BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
079 P 15.11.2020 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi Reinar Halliku Korvpallikool Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
035 P 15.11.2020 13:30 West Tallinn LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
036 P 15.11.2020 13:30 Keskturu Kossuklubi Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
037 P 15.11.2020 13:30 Naudingud.ee MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
083 P 15.11.2020 14:30 KK Pärnu Audentese SK Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
080 P 15.11.2020 14:45 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Kalevi Palliklubi Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
022 P 15.11.2020 15:00 SK Nord Aid/Cramo KK Viimsi/TSK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
081 P 15.11.2020 16:15 Reinar Halliku Korvpallikool Delta SK/Nõo Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
060 P 15.11.2020 17:00 Pärnu Sadam TALTECH Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 P 15.11.2020 17:30 Play Arena/Altius DSV Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
026 P 15.11.2020 18:00 Puhhid Nordauto Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
006 P 15.11.2020 19:30 Eurofasteners Paldiski KK/Willenbrock Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 E 16.11.2020 19:30 BC Elva/CHK Keila Korvpallikool Elva Spordihoone Naiste karikas
009 T 17.11.2020 18:00 Exmet Eurofasteners Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
037 K 18.11.2020 18:20 Rapla Korvpallikool Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
036 K 18.11.2020 18:30 Terminal Oil Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
022 K 18.11.2020 18:45 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
011 K 18.11.2020 19:00 Luunja vald BC STAR Luunja Keskkool Naiste esiliiga
062 K 18.11.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
061 K 18.11.2020 19:30 TALTECH BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
037 N 19.11.2020 18:00 Kadrina Karud Keila Korvpallikool Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
038 N 19.11.2020 19:30 Tartu Ülikool II SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
038 N 19.11.2020 20:30 Siris/Starforest KK Viimsi Pauluse spordihall Saku II liiga
012 R 20.11.2020 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi *kuupäev täpsustamisel Naiste esiliiga
041 R 20.11.2020 18:30 G4S Noorteliiga Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19
 
Sünnipäevad
Täna, 27. oktoober
Juhan Anupõld (74)
Carlos Jürgens (22)
Taavi Leetus (32)
Aleksander Leonov (46)
Sergei Senedjak (40)
Janno Viilup (44)
Homme, 28. oktoober
Kaur Heinaru (42)
Martin Korjus (27)
Sergei Solovjov (68)
Taavi Tilk (37)
Avo Viil (81)
Sulge

Ülekanded