ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
021 T 30.03.2021 19:00 Pärnu Sadam Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
094 T 30.03.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Rakvere Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
139 T 30.03.2021 19:00 BK Ventspils BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
019 T 30.03.2021 19:30 AVIS UTILITAS Rapla TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
128 N 01.04.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
100 N 01.04.2021 19:00 BC Kalev/Cramo TALTECH Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
127 N 01.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
017 R 02.04.2021 Rakvere Tarvas Pärnu Sadam *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
114 R 02.04.2021 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Kalev/Cramo *to be confirmed
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
157 R 02.04.2021 17:00 VEF Riga BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
132 R 02.04.2021 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide Viking Window Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
131 R 02.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikool II Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
129 R 02.04.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KK Viimsi/Noto Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
130 R 02.04.2021 19:30 Keila Korvpallikool Kadrina Karud Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
060 L 03.04.2021 13:30 SK Nord/Cramo 1 Delta SK/Nõo Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
159 L 03.04.2021 14:00 Latvijas Universitate BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
158 L 03.04.2021 17:00 VALMIERA GLASS/VIA BK Ventspils Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 P 04.04.2021 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Tarvas *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
085 P 04.04.2021 Tallinna Kalev/TLÜ BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 P 04.04.2021 14:00 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
081 P 04.04.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Audentese SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU14-klassi EMV
047 P 04.04.2021 16:00 KK Viimsi U14 Must KK Pärnu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
005 P 04.04.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits TALTECH Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
023 T 06.04.2021 19:00 Pärnu Sadam AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
024 K 07.04.2021 19:00 Rakvere Tarvas Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
016 K 07.04.2021 19:30 TALTECH Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
075 N 08.04.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool II Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
073 N 08.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
078 R 09.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
074 R 09.04.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
076 R 09.04.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Kalev/Estiko Karulaugu Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
077 R 09.04.2021 19:30 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
073 P 11.04.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK/Metec Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
050 P 11.04.2021 11:45 Tartu Kalevi Palliklubi TalTech BS/Rae SK Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
113 P 11.04.2021 12:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover KK Viimsi U12 Valge/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
074 P 11.04.2021 12:45 Kose Spordikool/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
051 P 11.04.2021 13:30 Delta SK/Nõo BC STAR Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
114 P 11.04.2021 13:30 KK Viimsi U12 Valge/Estover KK Viimsi U11/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
007 P 11.04.2021 14:30 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Audentese SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
021 P 11.04.2021 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
028 P 11.04.2021 15:00 SK Nord Aid/Cramo Rakvere Spordikool/Tarvas II Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
115 P 11.04.2021 15:00 KK Viimsi U11/Estover GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
052 P 11.04.2021 15:45 TalTech BS/Rae SK Delta SK/Nõo Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
075 P 11.04.2021 16:15 Reinar Halliku Korvpallikool Kose Spordikool/Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
053 P 11.04.2021 17:30 BC STAR Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
014 P 11.04.2021 18:00 KK Viimsi/TSK Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
076 P 11.04.2021 18:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
051 E 12.04.2021 17:30 SK Nord Aid/Cramo Eesti Maaülikool/Skarcon Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
041 T 13.04.2021 G4S Noorteliiga Tartu Kalev/Estiko *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
030 K 14.04.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
 
1  2  3  4  5  6
 
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (49)
Henri Kroosmann (35)
Gert Lagus (24)
Ergo Pikas (34)
Arina Tšernikova (17)
Homme, 1. märts
Kalev Korp (69)
Margus Tint (46)
Sulge

Ülekanded