ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
031 P 08.11.2020 10:00 Delta SK/Nõo KK Viimsi U11/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
056 P 08.11.2020 10:15 TalTech BS/RIM Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
017 P 08.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi SK Nord/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
065 P 08.11.2020 11:00 SK Nord/Cramo I Rae SK/Kiili SK I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
075 P 08.11.2020 11:00 Kohila SK KK HITO/BC Karjamaa Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
009 P 08.11.2020 11:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Kambja vald Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
094 P 08.11.2020 11:30 Audentese SK II Keila Korvpallikool II Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
032 P 08.11.2020 11:30 Delta/Tartu vald GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
057 P 08.11.2020 11:30 TalTech BS/Haabersti SK Viljandi SK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
005 P 08.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Delta SK/Nõo Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
016 P 08.11.2020 12:00 KK HITO/BC Karjamaa Väike-Maarja/Tarvas Jõhvi Spordihall PU14-klassi EMV
009 P 08.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
018 P 08.11.2020 12:00 BC STAR TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
011 P 08.11.2020 12:00 RIM Kose Morsad Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
025 P 08.11.2020 12:00 Haabersti SK Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
026 P 08.11.2020 12:00 LakiLakid Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
066 P 08.11.2020 12:30 SK Nord/Cramo II TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
076 P 08.11.2020 12:30 Rapla Korvpallikool I Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
058 P 08.11.2020 12:45 TalTech BS/RIM II Paide KK7 Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
033 P 08.11.2020 13:00 Tartu Ülikooli KK/Puumad KK Viimsi U12 Valge/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
010 P 08.11.2020 13:00 Nõo Lihavürst BC Elva Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
007 P 08.11.2020 13:30 KK Pelgulinn MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
027 P 08.11.2020 13:30 Tallinn Bobcats Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
028 P 08.11.2020 13:30 Keskturu Kossuklubi BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
008 P 08.11.2020 13:30 Jõhvi Kossutiim Tööriistamarket/Lüganuse Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
067 P 08.11.2020 14:00 Audentese SK KK Viimsi U12 Must/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
077 P 08.11.2020 14:00 Kohila SK Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
095 P 08.11.2020 14:30 KA Tallinna Kalev Audentese SK II Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
009 P 08.11.2020 14:30 Enteh KK Hito/Elvarem Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
017 P 08.11.2020 15:00 Väike-Maarja/Tarvas Kadrina Karud/Viru-Nigula Jõhvi Spordihall PU14-klassi EMV
019 P 08.11.2020 15:00 SK Nord/Cramo BC STAR Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
201 P 08.11.2020 15:00 Tartu Ülikooli KK Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi karikas
011 P 08.11.2020 15:00 BC Karl Infra Aiakoda Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
010 P 08.11.2020 15:15 Keila Korvpallikool Pärnu Spordikool Keila Tervisekeskus Naiste esiliiga
078 P 08.11.2020 15:30 Keila Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
096 P 08.11.2020 16:00 Keila Korvpallikool II TalTech BS/RIM Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
020 P 08.11.2020 16:30 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
109 P 08.11.2020 17:00 Kesklinna KK/GAG KK U16 KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
078 P 08.11.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
079 P 08.11.2020 17:00 Rapla Korvpallikool I KK HITO/BC Karjamaa Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
012 P 08.11.2020 17:00 Runso Masinakaubandus Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
012 P 08.11.2020 17:30 Play Arena/Altius BC Torm Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
018 P 08.11.2020 18:00 Kadrina Karud/Viru-Nigula KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU14-klassi EMV
056 P 08.11.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
007 E 09.11.2020 19:00 Korvpallikarud Eurofasteners Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
024 E 09.11.2020 19:15 Paldiski KK/Willenbrock BC Southwestern Vasalemma Põhikooli Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
038 E 09.11.2020 20:15 Ehton/Föönix Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
046 E 09.11.2020 21:10 Raadius Arhitektid Rehpol/Palliklubi Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
031 T 10.11.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Alutaguse Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
019 T 10.11.2020 18:00 Exmet Eelviimased/Fit360.ee Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 30. oktoober
Jaanus Meitus (54)
Homme, 31. oktoober
Sven Kaldre (29)
Priit Sarapuu (48)
Eveli Strandson (37)
Karl Vimberg (31)
Sulge

Ülekanded