ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
051 L 07.11.2020 12:30 TalTech BS/RIM II Viljandi SK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
103 L 07.11.2020 12:45 KK HITO/BC Karjamaa Sport Kunda/Tarvas Maidla Kooli sph PU16-klassi EMV
044 L 07.11.2020 13:00 Reinar Halliku Korvpallikool Rae SK/Kose SK 2005 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
021 L 07.11.2020 13:00 Park Minigolf N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
022 L 07.11.2020 13:00 Tallinn Bobcats Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
023 L 07.11.2020 13:00 Sportsbet Haabersti SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
018 L 07.11.2020 13:15 SK Nord/Cramo 2005/TSK SK Nord/Cramo 2006 Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
052 L 07.11.2020 13:45 TalTech BS/Haabersti SK Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
017 L 07.11.2020 14:00 Luunja vald Narva PSK Luunja Keskkool Naiste esiliiga
065 L 07.11.2020 14:00 Audentese SK Tartu Ülikooli KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
012 L 07.11.2020 14:00 KK Viimsi U13 Must Kiili SK/Rae SK II Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
027 L 07.11.2020 14:00 Delta/Tartu vald KK Viimsi U11/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
036 L 07.11.2020 14:00 Rapla Korvpallikool II Saku KK Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
079 L 07.11.2020 14:30 Rapla Korvpallikool II Saku KK Alu spordihoone PU16-klassi EMV
009 L 07.11.2020 14:30 Alexela/Mediq Eesti Ehton Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
010 L 07.11.2020 14:30 TalTech/SK Rim Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
024 L 07.11.2020 14:30 KK Pelgulinn Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
094 L 07.11.2020 15:00 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn BC STAR Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
053 L 07.11.2020 15:00 Paide KK7 TalTech BS/RIM II Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
034 L 07.11.2020 15:15 Narva PSK Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
028 L 07.11.2020 15:30 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Delta SK/Nõo Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
008 L 07.11.2020 16:00 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/TSK Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
205 L 07.11.2020 16:00 Reinar Halliku Korvpallikool Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Iisaku Gümnaasium PU16-klassi karikas
054 L 07.11.2020 16:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
019 L 07.11.2020 17:00 Tallinna Ülikool Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms. Naiste karikas
008 L 07.11.2020 17:00 Orissaare Sport Keila Korvpallikool Muhu Spordihall PU16-klassi EMV
029 L 07.11.2020 17:00 KK Viimsi U11/Estover Tartu Ülikooli KK/Puumad Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
021 L 07.11.2020 17:00 Latvijas Universitate BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
055 L 07.11.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
020 L 07.11.2020 17:30 G4S Noorteliiga Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
055 L 07.11.2020 17:30 Viljandi SK TalTech BS/Haabersti SK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
028 L 07.11.2020 18:00 Harku vald Play Arena/Altius Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
030 L 07.11.2020 18:30 KK Viimsi U12 Valge/Estover Delta/Tartu vald Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
054 L 07.11.2020 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
026 P 08.11.2020 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool BA Tallinna Kalev Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
027 P 08.11.2020 TalTech BS/TSK DSV Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
031 P 08.11.2020 Keila KK Alexela/Mediq Eesti Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
033 P 08.11.2020 Baar Balti Jaamas Ehton/Föönix Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
023 P 08.11.2020 Nordauto Exmet Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
043 P 08.11.2020 Kose Morsad Raadius Arhitektid Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
031 P 08.11.2020 10:00 Delta SK/Nõo KK Viimsi U11/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
056 P 08.11.2020 10:15 TalTech BS/RIM Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
017 P 08.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi SK Nord/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
009 P 08.11.2020 11:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Kambja vald Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
032 P 08.11.2020 11:30 Delta/Tartu vald GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
057 P 08.11.2020 11:30 TalTech BS/Haabersti SK Viljandi SK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
005 P 08.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Delta SK/Nõo Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
016 P 08.11.2020 12:00 KK HITO/BC Karjamaa Väike-Maarja/Tarvas Jõhvi Spordihall PU14-klassi EMV
009 P 08.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
018 P 08.11.2020 12:00 BC STAR TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
 
Sünnipäevad
Täna, 28. oktoober
Kaur Heinaru (42)
Martin Korjus (27)
Sergei Solovjov (68)
Taavi Tilk (37)
Avo Viil (81)
Homme, 29. oktoober
Merilin Metsalu (33)
Taavi Reigam (58)
Rosemary Rits (28)
Kristjan Voolaid (28)
Sulge

Ülekanded