ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
028 P 07.11.2021 14:00 PÄRNU SPORDIKOOL TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
037 P 07.11.2021 14:00 Rapla Korvpallikool BC STAR/Westholm Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
008 P 07.11.2021 14:00 Jõhvi Kossutiim KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
027 P 07.11.2021 14:45 SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
006 P 07.11.2021 15:00 Tsmoki-Minsk BC Kalev/Cramo Minsk VTB Ühisliiga
064 P 07.11.2021 15:00 Audentese SK SK Haapsalu Tallinn, Audentes (väike saal) PU14-klassi EMV
038 P 07.11.2021 15:30 Keila Korvpallikool Tartu Kalev Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
040 P 07.11.2021 15:30 Play Arena/Altius Kontsertlavad.ee Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
059 P 07.11.2021 16:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska TalTech BS/Altius Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
060 P 07.11.2021 16:30 Tartu valla Spordikeskus SK Nord/Cramo 2011 Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
059 P 07.11.2021 17:00 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
045 P 07.11.2021 17:00 TalTech AVIS UTILITAS RAPLA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
046 P 07.11.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland BK Liepaja Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
061 P 07.11.2021 17:45 Parksepa SK/Võru TSA Kalev Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
006 E 08.11.2021 19:00 Luunja korvpallinaiskond BC Elva CHK/Tartu Ülikool Kambja spordihoone Naiste I Liiga
010 E 08.11.2021 19:30 Wildix/Esecom BC Southwestern Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
043 E 08.11.2021 20:00 Keila KK/JP Estonian Business School Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
115 T 09.11.2021 20:00 Exmet Puhhid Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
047 K 10.11.2021 17:00 VEF RIGA Tallinna Kalev Rimi Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 K 10.11.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS Play Arena/Altius II Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
111 K 10.11.2021 19:30 Tabasalu BC Connection Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
004 K 10.11.2021 21:00 Filou Oostende BC Kalev/Cramo Oostende, BEL Basketball Champions League
032 N 11.11.2021 Keila Korvpallikool II Võrumaa Saku II liiga
033 N 11.11.2021 18:15 Rapla Korvpallikool Haapsalu Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
033 N 11.11.2021 19:30 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH G4S Noorteliiga Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
031 N 11.11.2021 19:30 KK Viimsi Tartu Ülikool Terminal Oil Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
001 N 11.11.2021 22:00 Portugal Eesti Matosinhos, POR EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
048 R 12.11.2021 AVIS UTILITAS RAPLA BC Kalev/Cramo *postponed Paf Estonian-Latvian Basketball League
239 R 12.11.2021 17:30 AVIS UTILITAS RAPLA BC Kalev/Cramo Hiiumaa Spordikeskus Superkarikas 2021
117 R 12.11.2021 17:30 TalTech BS/SK Rim Eurofasteners Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
034 R 12.11.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Eesti Maaülikool/Skarcon Jüri Spordihoone Saku I liiga
035 R 12.11.2021 19:00 TSA Kalev SK Nord Aid/Cramo Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
034 R 12.11.2021 19:00 Jõgeva VSK Rae Koss/Rae Spordikool Saku II liiga
031 R 12.11.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
036 R 12.11.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko TERE Kadrina Karud Turu tn spordihoone Saku I liiga
032 R 12.11.2021 20:15 Paide Viking Window Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
069 L 13.11.2021 10:00 Kadrina Karud/Tapa SK KK HITO/BC Karjamaa Tamsalu Spordihoone PU16-klassi EMV
018 L 13.11.2021 11:00 KK Viimsi U13 Must Audentese SK Forus Spordikeskus Viimsi PU13-klassi EMV
054 L 13.11.2021 11:00 Rapla Korvpallikool Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
009 L 13.11.2021 12:00 Rakvere Tarvas I Rae Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
017 L 13.11.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK 2006 Audentese SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
056 L 13.11.2021 12:00 Rapla/Kohila SK Nord/Cramo 1 Alu spordihoone PU16-klassi EMV
070 L 13.11.2021 12:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK Kotkad Tamsalu Spordihoone PU16-klassi EMV
079 L 13.11.2021 12:00 SPORTKUNDA/Tarvas KK Viimsi U16 Valge Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
040 L 13.11.2021 12:00 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
080 L 13.11.2021 13:45 Rakvere Tarvas II Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
002 L 13.11.2021 14:00 Keila Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
071 L 13.11.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK Kotkad Kadrina Karud/Tapa SK Tamsalu Spordihoone PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Homme, 29. oktoober
Merilin Metsalu (34)
Taavi Reigam (59)
Rosemary Rits (29)
Kristjan Voolaid (29)
Sulge

Ülekanded