ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
057 P 20.03.2022 17:00 Audentese Spordiklubi Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
182 P 20.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland Pärnu Sadam Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 K 23.03.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TSA Kalev Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
125 N 24.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
122 R 25.03.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu Kalev/Estiko Jüri Spordihoone Saku I liiga
106 R 25.03.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Rapla Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
107 R 25.03.2022 19:00 Võrumaa KK Viimsi Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
108 R 25.03.2022 19:00 Jõgeva VSK Tartu Ülikool Terminal Oil Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
123 R 25.03.2022 19:15 TERE Kadrina Karud TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
126 R 25.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool G4S Noorteliiga Keila Tervisekeskus Saku I liiga
124 R 25.03.2022 20:15 Paide Viking Window SK Nord Aid/Cramo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
018 L 26.03.2022 Avtodor BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
077 L 26.03.2022 11:00 Rapla Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
078 L 26.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
109 L 26.03.2022 14:00 Haapsalu KK HITO/BC Karjamaa Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
110 L 26.03.2022 14:00 KK ASKUS Keila Korvpallikool II Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
076 L 26.03.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Audentese Spordiklubi Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
064 P 27.03.2022 13:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK PÄRNU SPORDIKOOL Kristiine spordimaja TU19-klassi EMV
063 P 27.03.2022 17:00 TSA Kalev Audentese Spordiklubi Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
127 N 31.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
129 R 01.04.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
130 R 01.04.2022 18:45 G4S Noorteliiga Paide Viking Window Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
131 R 01.04.2022 19:15 TERE Kadrina Karud TSA Kalev Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
128 R 01.04.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Turu tn spordihoone Saku I liiga
132 R 01.04.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
086 L 02.04.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK 2006 SK Nord/Cramo 1 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
081 L 02.04.2022 13:00 Tartu Kalev PÄRNU SPORDIKOOL Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
079 L 02.04.2022 16:00 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
080 L 02.04.2022 16:00 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi/Siili PK Play Arena TU16-klassi EMV
019 P 03.04.2022 Jenissei BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
048 P 03.04.2022 11:00 Rapla Korvpallikool KK Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
073 P 03.04.2022 11:45 SK Nord/Cramo 2008 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
060 P 03.04.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL TSA Kalev Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
049 P 03.04.2022 12:45 Kadrina Karud Keila/Saue Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
059 P 03.04.2022 13:30 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi/Siili PK Play Arena TU19-klassi EMV
008 P 03.04.2022 14:00 Saku KK TalTech BS/Altius Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
050 P 03.04.2022 15:00 KK Pärnu Kadrina Karud Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
051 P 03.04.2022 16:45 Keila/Saue Korvpallikool Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
058 P 03.04.2022 17:00 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
015 L 09.04.2022 11:00 TalTech BS/Altius Rae Spordikool/Kiili SK Play Arena PU13-klassi EMV
046 L 09.04.2022 12:00 Keila Korvpallikool KK Viimsi U13 Must Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
083 L 09.04.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
006 L 09.04.2022 14:00 Tartu Ülikool/PK Oliver SK Nord/Cramo 1 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
084 L 09.04.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK SK Nord Aid/Cramo Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
082 L 09.04.2022 16:00 TalTech BS/Altius Tartu Kalev Play Arena TU16-klassi EMV
020 P 10.04.2022 BC Kalev/Cramo Zielona Gora VTB Ühisliiga
074 P 10.04.2022 11:45 SK Nord/Cramo 2008 Saku KK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
065 P 10.04.2022 12:00 Rapla Korvpallikool PÄRNU SPORDIKOOL Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
038 P 10.04.2022 13:00 TalTech BS/Altius Paide KK7 Play Arena PU14-klassi EMV
022 P 10.04.2022 14:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Rae Spordikool/Kiili SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
 
... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Homme, 29. oktoober
Merilin Metsalu (34)
Taavi Reigam (59)
Rosemary Rits (29)
Kristjan Voolaid (29)
Sulge

Ülekanded