ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
020 P 10.04.2022 BC Kalev/Cramo Zielona Gora VTB Ühisliiga
074 P 10.04.2022 11:45 SK Nord/Cramo 2008 Saku KK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
065 P 10.04.2022 12:00 Rapla Korvpallikool PÄRNU SPORDIKOOL Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
038 P 10.04.2022 13:00 TalTech BS/Altius Paide KK7 Play Arena PU14-klassi EMV
022 P 10.04.2022 14:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Rae Spordikool/Kiili SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
015 P 10.04.2022 15:00 KK Viimsi U14 Must Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
066 P 10.04.2022 17:00 TSA Kalev TalTech BS/Altius Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
053 L 16.04.2022 PÄRNU SPORDIKOOL Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
054 L 16.04.2022 TalTech BS/Altius TSA Kalev TMini-klassi EMV
055 L 16.04.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid Tartu Kalev TMini-klassi EMV
056 L 16.04.2022 BC STAR/Westholm Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
021 P 17.04.2022 BC Kalev/Cramo Kaasani Unics VTB Ühisliiga
024 P 17.04.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
049 P 17.04.2022 12:00 Rakvere Tarvas I Rapla Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
089 P 17.04.2022 12:00 Audentese SK II Rae Spordikool/Kose SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
038 P 17.04.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
065 P 17.04.2022 15:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK KK Viimsi Tallinn, TLÜ pms. PU18-klassi EMV
015 L 23.04.2022 12:00 Rakvere Tarvas I Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
021 L 23.04.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK 2006 Rapla/Kohila Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
093 L 23.04.2022 12:00 Audentese SK Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
022 P 24.04.2022 BC Kalev/Cramo Tsmoki-Minsk VTB Ühisliiga
005 N 30.06.2022 Eesti Saksamaa MM 2023 kvalifikatsioon
006 P 03.07.2022 Iisrael Eesti MM 2023 kvalifikatsioon
001 R 02.09.2022 Itaalia Eesti Milano, ITA EuroBasket 2022
002 L 03.09.2022 Eesti Ukraina Milano, ITA EuroBasket 2022
003 E 05.09.2022 Horvaatia Eesti Milano, ITA EuroBasket 2022
004 T 06.09.2022 Eesti Suurbritannia Milano, ITA EuroBasket 2022
005 N 08.09.2022 Eesti Kreeka Milano, ITA EuroBasket 2022
003 N 24.11.2022 Kreeka Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
004 P 27.11.2022 Eesti Portugal EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
005 N 09.02.2023 Suurbritannia Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
006 P 12.02.2023 Eesti Kreeka EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 28. november
Ardo Krass (34)
Aldo Maksimov (49)
Mihkel Niine (34)
Merilyn Närep (23)
Priit Pärnala (33)
Raido Villers (39)
Homme, 29. november
Jekaterina Kisseljova (33)
Kristo Seli (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21