ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
123 R 25.03.2022 19:15 TERE Kadrina Karud TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
126 R 25.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool G4S Noorteliiga Keila Tervisekeskus Saku I liiga
124 R 25.03.2022 20:15 Paide Viking Window SK Nord Aid/Cramo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
018 L 26.03.2022 Avtodor BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
108 L 26.03.2022 10:30 Rae Spordikool/Kiili SK II Paide KK7 Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
077 L 26.03.2022 11:00 Rapla Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
109 L 26.03.2022 11:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Tartu Ülikooli KK/Pantrid Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
078 L 26.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
110 L 26.03.2022 13:00 KK Viimsi U11 Must/Estover Tartu Ülikooli KK/Puumad Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
109 L 26.03.2022 14:00 Haapsalu KK HITO/BC Karjamaa Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
110 L 26.03.2022 14:00 KK ASKUS Keila Korvpallikool II Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
111 L 26.03.2022 14:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Paide KK7 Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
076 L 26.03.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Audentese Spordiklubi Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
112 L 26.03.2022 15:30 Rae Spordikool/Kiili SK II Tartu Ülikooli KK/Puumad Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
113 L 26.03.2022 16:45 KK Viimsi U11 Must/Estover Tartu Ülikooli KK/Pantrid Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
114 P 27.03.2022 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK II Tartu Ülikooli KK/Pantrid Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
115 P 27.03.2022 11:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Tartu Ülikooli KK/Puumad Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
116 P 27.03.2022 12:30 KK Viimsi U11 Must/Estover Paide KK7 Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
064 P 27.03.2022 13:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK PÄRNU SPORDIKOOL Kristiine spordimaja TU19-klassi EMV
063 P 27.03.2022 17:00 TSA Kalev Audentese Spordiklubi Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
127 N 31.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
129 R 01.04.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
130 R 01.04.2022 18:45 G4S Noorteliiga Paide Viking Window Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
131 R 01.04.2022 19:15 TERE Kadrina Karud TSA Kalev Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
128 R 01.04.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Turu tn spordihoone Saku I liiga
132 R 01.04.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
086 L 02.04.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK 2006 SK Nord/Cramo 1 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
081 L 02.04.2022 13:00 Tartu Kalev PÄRNU SPORDIKOOL Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
079 L 02.04.2022 16:00 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
080 L 02.04.2022 16:00 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi/Siili PK Play Arena TU16-klassi EMV
019 P 03.04.2022 Jenissei BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
048 P 03.04.2022 11:00 Rapla Korvpallikool KK Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
089 P 03.04.2022 11:30 Nõo Audentese SK Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
073 P 03.04.2022 11:45 SK Nord/Cramo 2008 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
111 P 03.04.2022 12:00 Paide KK7 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Paide Hillar Hanssoo põhikool PU14-klassi EMV
118 P 03.04.2022 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK KK Viimsi U14 Must Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
060 P 03.04.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL TSA Kalev Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
049 P 03.04.2022 12:45 Kadrina Karud Keila/Saue Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
090 P 03.04.2022 13:15 Tartu Kalevi Palliklubi SK Haapsalu Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
059 P 03.04.2022 13:30 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi/Siili PK Play Arena TU19-klassi EMV
008 P 03.04.2022 14:00 Saku KK TalTech BS/Altius Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
050 P 03.04.2022 15:00 KK Pärnu Kadrina Karud Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
091 P 03.04.2022 15:15 Audentese SK Tartu Kalevi Palliklubi Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
051 P 03.04.2022 16:45 Keila/Saue Korvpallikool Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
092 P 03.04.2022 17:00 SK Haapsalu Nõo Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
058 P 03.04.2022 17:00 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
015 L 09.04.2022 11:00 TalTech BS/Altius Rae Spordikool/Kiili SK Play Arena PU13-klassi EMV
046 L 09.04.2022 12:00 Keila Korvpallikool KK Viimsi U13 Must Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
088 L 09.04.2022 12:00 Audentese SK TalTech BS/RIM Tallinn, Audentes (väike saal) PU13-klassi EMV
083 L 09.04.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Homme, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Sulge

Ülekanded