ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
020 R 30.10.2020 19:30 Keila Korvpallikool Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Tervisekeskus Saku I liiga
023 R 30.10.2020 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Karud Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
024 R 30.10.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool Jõhvi Spordihall Saku II liiga
022 R 30.10.2020 20:15 Paide Viking Window Eesti Maaülikool/Skarcon Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
005 L 31.10.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi/Siili PK Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
017 L 31.10.2020 14:00 VEF Riga BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
201 L 31.10.2020 14:30 KK Viimsi U14 Must TalTech BS/Altius Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi karikas
050 L 31.10.2020 16:00 TALTECH AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 L 31.10.2020 17:00 Tartu Ülikool/Kalev Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Naiste meistriliiga
018 L 31.10.2020 17:00 Valmiera Glass/VIA Latvijas Universitate Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
016 L 31.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga BC Elva/CHK Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
049 L 31.10.2020 19:00 BC Kalev/Cramo Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 P 01.11.2020 BA Tallinna Kalev Baar Balti Jaamas Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
019 P 01.11.2020 KK Viimsi A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
020 P 01.11.2020 Ehton/Föönix Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
023 P 01.11.2020 Jokker TalTech BS/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
025 P 01.11.2020 Play Arena/Altius DSV Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
020 P 01.11.2020 TalTech/SK Rim Sleepit/Retlar Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
035 P 01.11.2020 Altius/Play Arena Kose Morsad Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
037 P 01.11.2020 Kiili Spordiklubi Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
043 P 01.11.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rapla Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
012 P 01.11.2020 11:30 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Kiili SK/Rae SK Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
002 P 01.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
065 P 01.11.2020 12:00 KK HITO/BC Karjamaa Keila Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
037 P 01.11.2020 12:30 Audentese SK TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
013 P 01.11.2020 13:15 Reinar Halliku Korvpallikool Kesklinna KK/GAG KK U14 Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
066 P 01.11.2020 13:45 Reinar Halliku Korvpallikool Saku KK Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
007 P 01.11.2020 14:00 Energia Sillamäe gümnaasium Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
027 P 01.11.2020 14:30 Audentese SK Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
035 P 01.11.2020 14:30 Delta SK/Nõo KK Pärnu Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
014 P 01.11.2020 16:00 Kiili SK/Rae SK Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
042 P 01.11.2020 16:00 KK Viimsi U14 Must Rakvere Spordikool/Tarvas Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
067 P 01.11.2020 16:45 Keila Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
015 P 01.11.2020 17:45 Kesklinna KK/GAG KK U14 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
008 P 01.11.2020 18:00 KK Viimsi/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
017 P 01.11.2020 18:00 Puhhid Paldiski KK/Willenbrock Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
068 P 01.11.2020 18:30 Saku KK KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
021 P 01.11.2020 19:15 BC Torm IBIS Tallinn/Hausers Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
041 E 02.11.2020 00:00 Keila KK/JP Swedbank Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
202 E 02.11.2020 19:00 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Ülikooli KK Turu tn spordihoone PU16-klassi karikas
017 E 02.11.2020 19:30 BC Elva/CHK Audentese Spordiklubi Elva Spordihoone Naiste karikas
004 T 03.11.2020 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool/Kalev Naiste meistriliiga
052 T 03.11.2020 19:00 Pärnu Sadam Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
051 T 03.11.2020 19:30 AVIS UTILITAS Rapla BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 T 03.11.2020 20:00 Keila Korvpallikool Korvpallinaiskond OSK Keila Kooli võimla Naiste karikas
042 T 03.11.2020 20:00 West Tallinn Altius/Play Arena Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 T 03.11.2020 20:10 Sleepit/Retlar Eurofasteners Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
002 K 04.11.2020 18:15 Rapla Korvpallikool Narva PSK Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Naiste esiliiga
019 K 04.11.2020 19:00 BK Ogre Valmiera Glass/VIA Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
053 K 04.11.2020 19:00 Tartu Ülikool TALTECH Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (58)
Jaan Martinson (60)
Eigar Siim (58)
Tiina Teder (25)
Mart Uuehendrik (40)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (34)
Väino Viilup (92)
Sulge

Ülekanded