ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
103 R 18.03.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
117 R 18.03.2022 18:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone Saku I liiga
119 R 18.03.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
115 R 18.03.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Jüri Spordihoone Saku I liiga
116 R 18.03.2022 19:00 TSA Kalev TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
104 R 18.03.2022 19:00 Jõgeva VSK KK ASKUS Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
177 R 18.03.2022 19:00 BK Ventspils Tallinna Kalev Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
105 R 18.03.2022 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Võrumaa Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
120 R 18.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
045 L 19.03.2022 Audentese Spordiklubi PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
046 L 19.03.2022 BC STAR/Westholm Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
047 L 19.03.2022 BC STAR/Westholm PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
048 L 19.03.2022 Audentese Spordiklubi Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
049 L 19.03.2022 Tartu Kalev TSA Kalev TMini-klassi EMV
050 L 19.03.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid TalTech BS/Altius TMini-klassi EMV
051 L 19.03.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid TSA Kalev TMini-klassi EMV
052 L 19.03.2022 Tartu Kalev TalTech BS/Altius TMini-klassi EMV
178 L 19.03.2022 VEF RIGA Tartu Ülikool Maks & Moorits Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
181 L 19.03.2022 AVIS UTILITAS RAPLA Latvijas Universitate Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
014 L 19.03.2022 11:00 TalTech BS/Altius Audentese SK Play Arena PU13-klassi EMV
033 L 19.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
061 L 19.03.2022 13:00 Rapla/Kohila Rakvere Tarvas I Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
008 L 19.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli KK 2006 Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
179 L 19.03.2022 17:00 BC Kalev/Cramo BK Ogre Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
180 L 19.03.2022 17:00 BK Liepaja Tallinna Kalev Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
056 P 20.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool TSA Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
032 P 20.03.2022 14:45 SK Nord Aid/Cramo Rakvere Tarvas I Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
007 P 20.03.2022 17:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
057 P 20.03.2022 17:00 Audentese Spordiklubi Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
182 P 20.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland Pärnu Sadam Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 K 23.03.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TSA Kalev Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
125 N 24.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
122 R 25.03.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu Kalev/Estiko Jüri Spordihoone Saku I liiga
106 R 25.03.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Rapla Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
107 R 25.03.2022 19:00 Võrumaa KK Viimsi Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
108 R 25.03.2022 19:00 Jõgeva VSK Tartu Ülikool Terminal Oil Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
123 R 25.03.2022 19:15 TERE Kadrina Karud TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
126 R 25.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool G4S Noorteliiga Keila Tervisekeskus Saku I liiga
124 R 25.03.2022 20:15 Paide Viking Window SK Nord Aid/Cramo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
018 L 26.03.2022 Avtodor BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
077 L 26.03.2022 11:00 Rapla Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
078 L 26.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
109 L 26.03.2022 14:00 Haapsalu KK HITO/BC Karjamaa Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
110 L 26.03.2022 14:00 KK ASKUS Keila Korvpallikool II Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
076 L 26.03.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Audentese Spordiklubi Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
064 P 27.03.2022 13:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK PÄRNU SPORDIKOOL Kristiine spordimaja TU19-klassi EMV
063 P 27.03.2022 17:00 TSA Kalev Audentese Spordiklubi Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
127 N 31.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
128 R 01.04.2022 18:30 Tartu Kalev/Estiko Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Turu tn spordihoone Saku I liiga
129 R 01.04.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded