ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
089 R 18.02.2022 19:00 Võrumaa BC Viljandi vald/Eesti Maavara Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
041 R 18.02.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Tarvas Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
102 R 18.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud Tartu Kalev/Estiko Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
098 R 18.02.2022 19:20 Keila Korvpallikool Paide Viking Window Keila Tervisekeskus Saku I liiga
100 R 18.02.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
038 R 18.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi Jõhvi Spordihall Saku II liiga
037 L 19.02.2022 TSA Kalev Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
038 L 19.02.2022 TalTech BS/Altius PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
039 L 19.02.2022 TalTech BS/Altius Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
040 L 19.02.2022 TSA Kalev PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
041 L 19.02.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
042 L 19.02.2022 Tartu Kalev BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
043 L 19.02.2022 Tartu Kalev Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
044 L 19.02.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
152 L 19.02.2022 TalTech BK Liepaja Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
153 L 19.02.2022 AVIS UTILITAS RAPLA BK Ogre Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 L 19.02.2022 11:00 TalTech BS/Altius TalTech BS/RIM Play Arena PU13-klassi EMV
033 L 19.02.2022 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Kalevi Palliklubi Värska Gümnaasium PU13-klassi EMV
074 L 19.02.2022 11:00 Nõo BC Elva Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
031 L 19.02.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
091 L 19.02.2022 12:00 Audentese SK Tartu Ülikooli KK 2006 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
034 L 19.02.2022 13:00 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Ülikooli KK II Värska Gümnaasium PU13-klassi EMV
041 L 19.02.2022 13:00 TalTech/NORDAID Klaipeda Neptunas Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
075 L 19.02.2022 13:00 BC Estiko/Septicum BC Karl Infra Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
035 L 19.02.2022 15:00 Tartu Ülikooli KK II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU13-klassi EMV
076 L 19.02.2022 15:00 Runso Masinakaubandus KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
020 L 19.02.2022 16:00 Tallinna Ülikool Klaipeda International University LCC Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
151 L 19.02.2022 17:00 Latvijas Universitate BC Kalev/Cramo Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
077 L 19.02.2022 17:00 Roofix/SL Ehitus YliCool Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
154 P 20.02.2022 BK Ventspils VEF RIGA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
049 P 20.02.2022 BC Torm IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
050 P 20.02.2022 Alexela/Mediq Eesti Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
051 P 20.02.2022 TalTech BS/TSK/FENSTER KK Viimsi Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
052 P 20.02.2022 Keila KK A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
054 P 20.02.2022 10:30 Rakvere Tarvas II Audentese SK II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
005 P 20.02.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko Rakvere Tarvas I Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
055 P 20.02.2022 12:15 TalTech BS/RIM Rae Spordikool/Kose SK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
021 P 20.02.2022 13:00 Tallinna Ülikool Klaipeda Neptunas Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
042 P 20.02.2022 13:00 TalTech/NORDAID Klaipeda International University LCC Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
061 P 20.02.2022 13:30 TalTech BS/Altius PÄRNU SPORDIKOOL Play Arena TU19-klassi EMV
020 P 20.02.2022 14:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Saku KK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
022 P 20.02.2022 15:00 Keila Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
035 P 20.02.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
013 P 20.02.2022 15:00 KK Viimsi U14 Must SK Nord/Cramo 2008 Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
056 P 20.02.2022 15:15 Audentese SK II TalTech BS/RIM Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
057 P 20.02.2022 17:00 Rae Spordikool/Kose SK Rakvere Tarvas II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
155 P 20.02.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA Pärnu Sadam Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
156 P 20.02.2022 17:00 Tallinna Kalev KK Viimsi/Sportland Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
091 K 23.02.2022 KK Viimsi Rae Koss/Rae Spordikool Saku II liiga
104 K 23.02.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu Ülikool/Eviko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
 
... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Homme, 29. oktoober
Merilin Metsalu (34)
Taavi Reigam (59)
Rosemary Rits (29)
Kristjan Voolaid (29)
Sulge

Ülekanded