ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
021 P 11.04.2021 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
028 P 11.04.2021 15:00 SK Nord Aid/Cramo Rakvere Spordikool/Tarvas II Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
115 P 11.04.2021 15:00 KK Viimsi U11/Estover GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
052 P 11.04.2021 15:45 TalTech BS/Rae SK Delta SK/Nõo Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
075 P 11.04.2021 16:15 Reinar Halliku Korvpallikool Kose Spordikool/Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
053 P 11.04.2021 17:30 BC STAR Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
014 P 11.04.2021 18:00 KK Viimsi/TSK Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
076 P 11.04.2021 18:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
088 L 17.04.2021 10:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 TalTech BS/RIM II Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
132 L 17.04.2021 10:15 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Saku KK Järveküla kool PU13-klassi EMV
119 L 17.04.2021 11:00 Paide KK7 TalTech BS/Haabersti SK Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
089 L 17.04.2021 11:45 Jõgeva Valla Spordikool SK Nord/Cramo II Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
007 L 17.04.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK SK Nord/Cramo 2005/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
015 L 17.04.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Rae Spordikool/Kose Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
099 L 17.04.2021 12:00 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Paide KK7 Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
134 L 17.04.2021 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II SK Haapsalu Järveküla kool PU13-klassi EMV
120 L 17.04.2021 12:45 Sillamäe Kalev TalTech BS/RIM Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
029 L 17.04.2021 13:15 SK Nord/Cramo 2006 KK Viimsi U16 Must Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
100 L 17.04.2021 13:30 BC STAR Viljandi SK Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
090 L 17.04.2021 13:30 TalTech BS/RIM II Jõgeva Valla Spordikool Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
135 L 17.04.2021 13:30 KK Viimsi U13 Must Korvpalliklubi Karud Järveküla kool PU13-klassi EMV
071 L 17.04.2021 14:00 Audentese SK Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
051 L 17.04.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus SK Nord/Cramo 1 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
121 L 17.04.2021 14:45 TalTech BS/Haabersti SK Sillamäe Kalev Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
091 L 17.04.2021 15:15 SK Nord/Cramo II GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
101 L 17.04.2021 16:00 Paide KK7 BC STAR Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
050 L 17.04.2021 16:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Keila/Saue Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
136 L 17.04.2021 16:00 SK Haapsalu KK Viimsi U13 Must Järveküla kool PU13-klassi EMV
122 L 17.04.2021 16:30 TalTech BS/RIM Paide KK7 Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
065 L 17.04.2021 17:00 KK Pärnu TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
102 L 17.04.2021 17:30 Viljandi SK KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
137 L 17.04.2021 17:30 Korvpalliklubi Karud Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II Järveküla kool PU13-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 5. detsember
Jaak Karus (79)
Reet Nurme Muhk (74)
Kalju Pluutus (72)
Kaiko Tavaste (45)
Homme, 6. detsember
Mariel Gregor (40)
Mihkel Kirves (24)
Rene Rooneem (30)
Raigo Sooär (36)
Viktor Viktorov (68)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Raamat "Esimesed sada"