ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
045 P 13.02.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
046 P 13.02.2022 IBIS Tallinn/Hausers KK Viimsi Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
047 P 13.02.2022 Alexela/Mediq Eesti A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
048 P 13.02.2022 TalTech BS/TSK/FENSTER Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
047 P 13.02.2022 12:00 Rakvere Tarvas I TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
035 P 13.02.2022 13:00 TalTech BS/Altius SK Nord/Cramo 2008 Play Arena PU14-klassi EMV
058 P 13.02.2022 14:00 Rakvere Tarvas II TalTech BS/RIM Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
028 P 13.02.2022 14:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Tartu Ülikool/KVL Ehitus Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
062 P 13.02.2022 15:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK SK Nord Aid/Cramo Tallinn, TLÜ pms. PU18-klassi EMV
040 P 13.02.2022 15:30 Vilnius Kibirkštis - MRU TalTech/NORDAID Vilnius Naiste Balti Liiga
054 P 13.02.2022 17:00 Audentese Spordiklubi TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
144 P 13.02.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland VALMIERA GLASS VIA Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
146 P 13.02.2022 17:00 Latvijas Universitate AVIS UTILITAS RAPLA Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
148 K 16.02.2022 18:30 BK Liepaja BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 K 16.02.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu Ülikool/Eviko Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
147 K 16.02.2022 19:00 BC Kalev/Cramo VEF RIGA Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
149 K 16.02.2022 19:00 BK Ogre Pärnu Sadam Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
101 R 18.02.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo TSA Kalev Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
099 R 18.02.2022 18:45 G4S Noorteliiga TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
087 R 18.02.2022 19:00 Rae Koss/Rae Spordikool Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone Saku II liiga
088 R 18.02.2022 19:00 Jõgeva VSK Rapla Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
089 R 18.02.2022 19:00 Võrumaa BC Viljandi vald/Eesti Maavara Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
150 R 18.02.2022 19:00 Rakvere Tarvas Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
102 R 18.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud Tartu Kalev/Estiko Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
098 R 18.02.2022 19:20 Keila Korvpallikool Paide Viking Window Keila Tervisekeskus Saku I liiga
100 R 18.02.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
038 R 18.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi Jõhvi Spordihall Saku II liiga
037 L 19.02.2022 TSA Kalev Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
038 L 19.02.2022 TalTech BS/Altius PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
039 L 19.02.2022 TalTech BS/Altius Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
040 L 19.02.2022 TSA Kalev PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
041 L 19.02.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
042 L 19.02.2022 Tartu Kalev BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
043 L 19.02.2022 Tartu Kalev Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
044 L 19.02.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
152 L 19.02.2022 TalTech BK Liepaja Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
153 L 19.02.2022 AVIS UTILITAS RAPLA BK Ogre Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 L 19.02.2022 11:00 TalTech BS/Altius TalTech BS/RIM Play Arena PU13-klassi EMV
074 L 19.02.2022 11:00 Nõo BC Elva Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
031 L 19.02.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
041 L 19.02.2022 13:00 TalTech/NORDAID Klaipeda Neptunas Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
075 L 19.02.2022 13:00 BC Estiko/Septicum BC Karl Infra Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
076 L 19.02.2022 15:00 Runso Masinakaubandus KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
020 L 19.02.2022 16:00 Tallinna Ülikool Klaipeda International University LCC Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
151 L 19.02.2022 17:00 Latvijas Universitate BC Kalev/Cramo Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
077 L 19.02.2022 17:00 Roofix/SL Ehitus YliCool Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
154 P 20.02.2022 BK Ventspils VEF RIGA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
049 P 20.02.2022 BC Torm IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
050 P 20.02.2022 Alexela/Mediq Eesti Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Heiki Riives (40)
Vaiko Riives (40)
Andry Sinivee (33)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Sulge

Ülekanded